Wózek elektryczny z funkcją pionizacji TIMIX SU 6 km/h VERMEIREN

1910

Nowy produkt

WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY Z FUNKCJĄ PIONIZACJI TIMIX SU
Wózek dla osób niepełnosprawnych z funkcją pionizacji i napędem na przednie koła o bardzo mocnej, trwałej i stabilnej konstrukcji. Szeroki pas piersiowy plus stabilizacja kolan umożliwiają stabilne trwanie w pozycji wyprostowanej.

Więcej szczegółów

Cena: 22 421,01 zł

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

PRODUKT Z WYDŁUŻONYM CZASEM OCZEKIWANIA - O SZCZEGÓŁY PYTAJ TELEFONICZNIE

WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY Z FUNKCJĄ PIONIZACJI TIMIX SU 6 km/h

   Wózek dla osób niepełnosprawnych z funkcją pionizacji i napędem na przednie koła o bardzo mocnej, trwałej i stabilnej konstrukcji. Szeroki pas piersiowy plus stabilizacja kolan umożliwiają stabilne trwanie w pozycji wyprostowanej.

   Podwójne metalowe kółka, na których wspiera się z przodu całość, gwarantują maksymalne bezpieczeństwo przy poruszaniu się wózkiem w pozycji wyprostowanej. Wózek elektryczny TIMIX SU 6 km/h umożliwia uzyskanie pozycji spionizowanej oraz leżącej.

Uzyskanie pozycji leżącej dokonuje się z pozycji siedzącej. Aby przejść do pozycji spionizowanej stojącej, należy wrócić do pozycji siedzącej.

   Standardowo wózek elektryczny wyposażony jest w system V-STAB, ta technologia wpływa na sprawne i bezpieczne  zachowanie się wózka podczas jazdy z dużą prędkością na pochyleniach, trawie, podczas przejeżdżania przez wąskie drzwi itp. Wózek inwalidzki elektryczny zachowuje stabilny kierunek jazdy bez konieczności ciągłego korygowania przy pomocy dżojstika. Technologia V-STAB jest nieoceniona w różnych warunkach ukształtowania nawierzchni jezdnej. System oczyszcza różne dane jezdne z błędów, koryguje zgodnie z kierunkiem wybranym przez użytkownika, przez co jazda jest płynna i stabilna. System V-STAB jest oparty na technologii żyroskopowej

ZALETY WÓZKA ELEKTRYCZNEGO  TIMIX SU 6 km/h:

 • konstrukcja wózka dla seniora umożliwia regulację kata nachylenia podnóżka automatycznie niezależnie od oparcia
 • siedzisko i oparcie typu kontur doskonale stabilizuje i wspiera prawidłową postawę
 • wózek z funkcją pionizacji posiada koła przednie o średnicy 350x70, typowe dla wózków terenowych
 • jednostka sterująca typu DX2 LCD
 • kółka przeciwwywrotne składają się przy pokonywaniu krawężników i automatycznie powracają do swojej wyjściowej pozycji
 • podłokietniki są regulowane w pionie i poziomie, co w parze z możliwością regulacji położenia dżojstika umożliwia pełną kontrolę
 • w zimie, gdy trzeba się grubiej ubrać, wózek inwalidzki TIMIX SU na pewno nie będzie zbyt ciasny, system zmiany szerokości pola siedzenia gwarantuje komfort
 • regulacja głębokości siedzenia
 • oparcie z głębokimi wyprofilowaniami z podparciem bocznym znakomicie stabilizuje plecy
 • siedzisko wyprofilowane w sposób zabezpieczający przed wysuwaniem się z wózka z bocznymi stabilizacjami ud
 • tapicerka wykonana w standardzie z CORDURY®, skaju, lub DARTEX-u
 • wózek elektryczny można wyposażyć w różnego rodzaju jednostki sterujące w zależności od potrzeby

Wyposażenie wózka elektrycznego TIMIX SU w funkcję pionizacji pozwala użytkownikowi na trwanie w pozycji wyprostowanej, co przyczynia się do:

 • zwiększenia gęstość kości
 • poprawienia wydajności płuc oraz układu trawiennego
 • zmniejszenia przykurczów w stawach
 • polepszenia samopoczucie
 • umożliwienia interakcji wzrokowej w kontaktach z innymi ludźmi
 • wzmocnienia poczucie zaufania do siebie
 • zwiększenia aktywności

DANE TECHNICZNE WÓZKA ELEKTRYCZNEGO Z FUNKCJĄ PIONIZACJI TIMIX SU:

Wózek elektryczny TIMIX SU VERMEIREN. Dane techniczne. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252


KARTA KATALOGOWA

PRODUCENT: VERMEIREN

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZALEŻNY JEST OD PRODUCENTA I WYNOSI OD 2 DO 8 TYGODNI. CENA DOTYCZY WÓZKA W WERSJI PODSTAWOWEJ. PROSIMY O KONTAKT PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA W CELU WYCENY.

MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DOFINANSOWANIA PCPR/MOPS/PFRON. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: APCOCOMFORT, GTM, MEYRA, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO, VERMEIREN, VITEA CARE. Wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

INFORMATOR DLA PACJENTA — REFUNDACJA:

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego. Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu: W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie. Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ — dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ? Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek elektryczny z funkcją pionizacji TIMIX SU 6 km/h VERMEIREN

Wózek elektryczny z funkcją pionizacji TIMIX SU 6 km/h VERMEIREN

WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY Z FUNKCJĄ PIONIZACJI TIMIX SU
Wózek dla osób niepełnosprawnych z funkcją pionizacji i napędem na przednie koła o bardzo mocnej, trwałej i stabilnej konstrukcji. Szeroki pas piersiowy plus stabilizacja kolan umożliwiają stabilne trwanie w pozycji wyprostowanej.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: