Wózek inwalidzki specjalny z napędem elektrycznym pokojowo terenowy FOREST3 INITIAL 6 km/h VERMEIREN Zobacz większe

Wózek inwalidzki specjalny z napędem elektrycznym pokojowo terenowy FOREST3 INITIAL 6 km/h VERMEIREN

6233

Nowy produkt

WÓZEK ELEKTRYCZNY POKOJOWO TERENOWY FOREST3 INITIAL 6 km/h
Nowoczesny, zwrotny wózek elektryczny o ergonomicznym kształcie. Doskonała manewrowość wózka i dwa wydajne silniki, które zasilane są niezależnie, sprawiają, że doskonale sprawdza się on w trudnym terenie, jak i pomieszczeniach zamkniętych. Jest to wózek o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 10 808,00 zł

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

WÓZEK ELEKTRYCZNY POKOJOWO TERENOWY FOREST3 INITIAL 6 km/h

   Nowoczesny, zwrotny wózek elektryczny o ergonomicznym kształcie. Doskonała manewrowość wózka i dwa wydajne silniki, które zasilane są niezależnie, sprawiają, że doskonale sprawdza się on w trudnym terenie, jak i pomieszczeniach zamkniętych. Jest to wózek o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, wózek posiada wiele udogodnień dzięki którym będziesz mógł się wygodnie przemieszczać.

   Ta podstawowa wersja wózka elektrycznego Forest Initial posiada nowoczesną jednostkę sterującą, która może adaptować się do obciążenia, co bardzo ułatwia codzienne korzystanie z wózka. Dzięki dobrej jednostce sterującej pokojowo terenowy wózek inwalidzki sprawdza się na każdym, nawet trudnym terenie. Jako wózek elektryczny zapewnia on mobilność bez potrzeby angażowania siły mięśni.

PRZEZNACZENIE WÓZKA ELEKTRYCZNEGO FOREST3 INITIAL:

   Ten wózek inwalidzki polecamy głównie dla osób cierpiących na choroby neurologiczne, osób które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.Wózek elektryczny FOREST3 INITIAL może być używany wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

ZALETY ELEKTRYCZNEGO WÓZKA INWALIDZKIEGO:

 • solidny i wytrzymały, bardzo łatwy do prowadzenia

 • dobrze wyprofilowane funkcjonalne oparcie zapewniające użytkownikowi wygodę

 • świetne paramenty jezdne, które posiada wózek są jeszcze polepszane przez znakomity system sterujący LINX

 • system sterujący LINX dostosowuje się do obciążenia, może zwiększać wydajność nawet na trudnym terenie, posiada opcję pomiaru rezystancji silników

 • dzięki wyposażeniu w dwa niezależnie zasilane silniki pokojowo terenowy wózek inwalidzki jest bardziej funkcjonalny i wydajny, co pozytywnie przekłada się na komfort jazdy

DANE TECHNICZNE WÓZKA ELEKTRYCZNEGO

FOREST3 INITIAL:

 Wózek z napędem elektrycznym Forest Initial. Dane techniczne. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

PRODUCENT: VERMEIREN

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZALEŻNY JEST OD PRODUCENTA I WYNOSI OD 2 DO 8 TYGODNI. PROSIMY O KONTAKT PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA.

MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DOFINANSOWANIA PCPR/MOPS/PFRON. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: APCOCOMFORT, GTM, MEYRA, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO, VERMEIREN, VITEA CARE. Wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

INFORMATOR DLA PACJENTA — REFUNDACJA:

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego. Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu: W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie. Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ — dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ? Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki specjalny z napędem elektrycznym pokojowo terenowy FOREST3 INITIAL 6 km/h VERMEIREN

Wózek inwalidzki specjalny z napędem elektrycznym pokojowo terenowy FOREST3 INITIAL 6 km/h VERMEIREN

WÓZEK ELEKTRYCZNY POKOJOWO TERENOWY FOREST3 INITIAL 6 km/h
Nowoczesny, zwrotny wózek elektryczny o ergonomicznym kształcie. Doskonała manewrowość wózka i dwa wydajne silniki, które zasilane są niezależnie, sprawiają, że doskonale sprawdza się on w trudnym terenie, jak i pomieszczeniach zamkniętych. Jest to wózek o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Customer questions & answers

No questions about the product at the moment,