Wózek z napędem elektrycznym z funkcją pionizacji NAVIX SU VERMEIREN

Nowy produkt

NAVIX SU
Wózek dla osoby niepełnosprawnej z funkcją pionizacji. Ten pokojowo terenowy wózek inwalidzki posiada trwałą i stabilną konstrukcję, która płynnie pionizuje użytkownika. Szeroki pas piersiowy plus stabilizacja kolan umożliwia stabilne trwanie w pozycji wyprostowanej.

Więcej szczegółów

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 16 774,00 zł

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

WÓZEK ELEKTRYCZNY Z FUNKCJĄ PIONIZACJI NAVIX SU

   Wózek dla osoby niepełnosprawnej z funkcją pionizacji. Ten pokojowo terenowy wózek inwalidzki posiada trwałą i stabilną konstrukcję, która płynnie pionizuje użytkownika. Szeroki pas piersiowy plus stabilizacja kolan umożliwia stabilne trwanie w pozycji wyprostowanej.

   Dodatkowym atutem wózka z funkcją pionizacji jest możliwość ustawiania pozycji leżącej. Wózek elektryczny przez swój kompaktowy wygląd, duże przednie koła napędowe gwarantuje minimalny promień skrętu. Wózek dla seniora doskonale nadaje się do użytkowania w małych pomieszczeniach. Przy rozłożeniu do pozycji leżącej podłokietniki obniżają się poniżej linii siedziska, co ułatwia transfer pacjenta na łóżko i z łóżka na wózek.

ZALETY WÓZKA ELEKTRYCZNEGO NAVIX SU:

 • napęd na przednie koła to lepsza zwrotność
 • zmienny kat nachylenia podnóżków
 • możliwość ustawiania do pozycji leżącej
 • odchylane podłokietniki ułatwiają transfer użytkownika na łózko
 • duże przednie napędowe koła to lepsze pokonywanie przeszkód
 • 60 mm prześwitu pod wózkiem
 • stabilizacja kolan
 • szeroki pas piersiowy
 • siedzisko i oparcie typu kontur doskonale stabilizuje i wspiera prawidłową postawę
 • podnóżek z jedną płytą
 • zagłówek stabilizujący
 • podwójne metalowe kółka, na których wspiera się wózek podczas pionizacji gwarantują maksymalną wytrzymałość

POSTAWA WYPROSTOWANA:

 • zwiększa gęstość kości

 • poprawia wydajność płuc oraz układu trawiennego

 • zmniejsza przykurcza w stawach

 • polepsza samopoczucie

 • umożliwia interakcję wzrokową w kontaktach z innymi ludźmi

 • wzmacnia poczucie zaufania do siebie

 • prowokuje do zwiększenia aktywności

 

DANE TECHNICZNE WÓZKA ELEKTRYCZNEGO NAVIX SU:

Wózek z napędem elektrycznym. Dane techniczne wózka. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

Wózek z napędem elektrycznym. kolor ramy. srebrny, niebieski, granatowy, czerwony, zielony.


KARTA KATALOGOWA

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZALEŻNY JEST OD PRODUCENTA I WYNOSI OD 2 DO 8 TYGODNI. CENA DOTYCZY WÓZKA W WERSJI PODSTAWOWEJ. PROSIMY O KONTAKT PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA W CELU WYCENY.

MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DOFINANSOWANIA PCPR/MOPS/PFRON. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: APCOCOMFORT, GTM, MEYRA, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO, VERMEIREN, VITEA CARE. Wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

INFORMATOR DLA PACJENTA — REFUNDACJA:

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego. Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu: W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie. Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ — dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ? Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek z napędem elektrycznym z funkcją pionizacji NAVIX SU VERMEIREN

Wózek z napędem elektrycznym z funkcją pionizacji NAVIX SU VERMEIREN

NAVIX SU
Wózek dla osoby niepełnosprawnej z funkcją pionizacji. Ten pokojowo terenowy wózek inwalidzki posiada trwałą i stabilną konstrukcję, która płynnie pionizuje użytkownika. Szeroki pas piersiowy plus stabilizacja kolan umożliwia stabilne trwanie w pozycji wyprostowanej.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Customer questions & answers

No questions about the product at the moment,