Wózek inwalidzki specjalny V500 30 VERMEIREN

Nowy produkt

SPECJALNY WÓZEK INWALIDZKI V500 30
Wytrzymały, nowoczesny, specjalny wózek inwalidzki doskonale stabilizujący głowę i plecy. Solidna konstrukcja sprawia, że wózek inwalidzki można stosować przez długi okres. Wózek dla niepełnosprawnych zapewnia bezpieczną stabilizację pozycji użytkownika. Oparcie jest odchylane za pomocą nowoczesnej sprężyny hydrauliczne. Oparcie jest odchylane za pomocą sprężyny.

Więcej szczegółów

2 445,00 zł

Więcej informacji

SPECJALNY WÓZEK INWALIDZKI V500 30

   Wytrzymały, nowoczesny, specjalny wózek inwalidzki doskonale stabilizujący głowę i plecy. Solidna konstrukcja sprawia, że wózek inwalidzki można stosować przez długi okres. Wózek dla niepełnosprawnych zapewnia bezpieczną stabilizację pozycji użytkownika.

   Oparcie jest odchylane za pomocą nowoczesnej sprężyny hydrauliczne (do 30°). Wózek inwalidzki zawiera zdejmowany i składany podnóżek, wyjmowane, zapewniające komfort podłokietniki (z opcją regulacji wysokości), oparcie i siedzisko (obydwa z regulacją wysokości, specjalne poduszki do oparcia i siedzenia, pas zabezpieczający użytkownika Wszystkie te elementy sprawiają, że pozycja użytkownika jest bezpieczna i stabilna.

   Dzięki wielu opcjom dodatkowym i możliwości zmian ustawień wózek inwalidzki specjalny V500 30 można bardzo łatwo dopasować do potrzeb użytkownika z najbardziej wyszukanymi potrzebami.

PRZEZNACZENIE WÓZKA V500 30:

   Wózek dla osoby niepełnosprawnej jest przeznaczony dla osób z niestabilnym tułowiem, szczególnie dedykowany dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym, trzykończynowym, dla osób po udarach, cierpiących na choroby neurologiczne, osób które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Komfort tego modelu sprawa, że jest to idealny wybór także dla osób starszych.

ZALETY WÓZKA V500 30 VERMEIREN:

 • komfort wózka inwalidzkiego zapewnia wygodne siedzisko, które można wyregulować odpowiednio do swoich potrzeb – dostępne są cztery głębokości i cztery wysokości siedziska oraz wyjmowane podłokietniki z opcją regulacji wysokości

 • wałek stabilizujący głowę i przedłużenie oparcia (B14C) sprawiają, że ten model wózka jest idealnym wyborem dla osób starszych, lub osób po udarach i porażeniach

 • 5 kątów odchylenia siedziska w zakresie 5°-10° wydatnie zwiększa funkcjonalność

 • bezpieczeństwo korzystania ze specjalnego wózka inwalidzkiego zapewniają hamulce ze składanym uchwytem.

 • Pas bezpieczeństwa posiada specjalne zamknięcie typu Press Lock (B58)

 • dołączone specjalne kółko antywywrotowe podnoszące stabilność wózka (B78)

 • wygodę korzystania ze wózka dla osoby niepełnosprawnej zapewnia także kieszeń pod siedzeniem

DANE TECHNICZNE:

PRODUCENT: VERMEIREN

W CELU WYBORU WERSJI WÓZKA LUB OPCJI DODATKOWYCH PROSIMY O KONTAKT. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZALEŻNY JEST OD PRODUCENTA I WYNOSI MINIMUM 10 DNI ROBOCZYCH.

MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DOFINANSOWANIA PCPR/MOPS/PFRON. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: APCOCOMFORT, GTM, MEYRA, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO, VERMEIREN, VITEA CARE. Wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

INFORMATOR DLA PACJENTA — REFUNDACJA:

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego. Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu: W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie. Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ — dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ? Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-31

Zdecydowanie polecam!!!

Pół roku temu kupiłem dla mojego niepełnosprawnego syna wózek inwalidzki specjalny V 500 30 VERMEIREN. Wózek jest bardzo wygodny, praktyczny, łatwy do manewrowania. Idealny do długich spacerów po mieście  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Wózek inwalidzki specjalny V500 30 VERMEIREN

  Wózek inwalidzki specjalny V500 30 VERMEIREN

  SPECJALNY WÓZEK INWALIDZKI V500 30
  Wytrzymały, nowoczesny, specjalny wózek inwalidzki doskonale stabilizujący głowę i plecy. Solidna konstrukcja sprawia, że wózek inwalidzki można stosować przez długi okres. Wózek dla niepełnosprawnych zapewnia bezpieczną stabilizację pozycji użytkownika. Oparcie jest odchylane za pomocą nowoczesnej sprężyny hydrauliczne. Oparcie jest odchylane za pomocą sprężyny.

  15 Inne produkty w tej samej kategorii: