Majtki chłonne Seni Active Plus L 10 szt. TZMO

95

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 43,00 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

 

Majtki chłonne Seni Active Plus L 10 szt. TZMO OPIS:

   Majtki chłonne Seni Active Plus, zaprojektowane jako oddychająca bielizna, są idealne dla osób aktywnych, borykających się ze średnim lub ciężkim problemem nietrzymania moczu. Ich konstrukcja gwarantuje dyskrecję i wysoki komfort użytkowania, jednocześnie zapewniając użytkownikom poczucie suchości.

 

Najważniejsze właściwości majtek chłonnych Seni Active Plus L 10 szt.:

   Zwiększone poczucie suchości — specjalna włóknina rozprowadzająca EDS (Extra Dry System) znajdująca się we wkładzie chłonnym umożliwia szybsze i dokładniejsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości.

   Zapobieganie przeciekaniu – osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu majtek chłonnych osłonki idealnie dopasowują się do ciała.

   Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień – specjalna struktura warstwy zewnętrznej majtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn.

   Informacja o konieczności zmiany majtek chłonnych — indykator wilgotności w formie nadruku informuje o napełnieniu pieluchy. Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią – nadruk rozmywa się. Rozmycie na 50-80% jego długości informuje o konieczności zmiany pieluchy.

   Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu moczu — superabsorbent użyty w majtkach chłonnych, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie nieprzyjemnego zapachu

 

Pozostałe właściwości majtek chłonnych Seni Active Plus L 10 szt.:

   Lepsze dopasowanie do ciała — dzięki anatomicznemu kształtowi, majtki chłonne dopasowują się do ciała, zmniejszając tym samym ryzyko otarć mechanicznych. Idealne dopasowanie możliwe jest również dzięki zastosowaniu elastycznej przędzy na całym obwodzie majtek.

   Zachowanie dyskrecji i wygody – majtki chłonne idealnie dopasowują się do ciała i są mniej zauważalne przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu chłonności. Wykonane są miękkiego i nieszeleszczącego materiału, który dodatkowo podnosi poczucie dyskrecji.

   Podwyższony komfort użytkowania – wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z majtek chłonnych.

   Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych – zamiast lateksu majtki Seni Active mają elementy z elastycznej przędzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Majtki chłonne Seni Active poddane zostały również niezależnym testom dermatologicznym

 

Zakładanie majtek chłonnych Seni Active Plus L 10 szt.:

 

1. Załóż majtki chłonne jak zwykłą bieliznę.

2. Dopasuj majtki z tyłu i z przodu tak, aby dobrze przylegały do ciała. W razie potrzeby np. jeśli chcesz skorzystać z toalety, możesz je zdejmować i ponownie zakładać jak zwykłą bieliznę.

3. Aby zdjąć zużyte majtki chłonne, chwyć za szwy znajdujące się z boku wyrobu.

4. Rozerwij szwy boczne z obu stron majtek.

5. Zużyte majtki chłonne zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety

 

Dobór rozmiaru majtek chłonnych Seni Active Plus L 10 szt.:

   Wybór produktu to nie tylko kwestia rodzaju wyrobu, ale również dobór odpowiedniego rozmiaru. Źle dobrane majtki chłonne mogą przynieść szkody zarówno finansowe, jak i zdrowotne.

   Za małe majtki chłonne będą uwierać i mogą powodować nieprzyjemne obtarcia w pasie czy w pachwinach. Dodatkowo mogą, także wywołać podrażnienie skóry.

   Za duże majtki chłonne będą luźno leżeć, przez co bardzo prawdopodobne będą wycieki boczne

 

   Używając miary krawieckiej, zmierz obwód w biodrach i w talii. Następnie odnieś te wartości do rozmiarów majtek chłonnych Seni ujętych w tabeli poniżej.

   Jeśli oba wymiary: obwód w talii i bioder mieszczą się w jednym z podanych w tabeli przedziałów — ten rozmiar wybierz.

   Jeśli wymiary talii i bioder znajdują się w dwóch różnych przedziałach, wybierz rozmiar na podstawie wymiaru większego.

 

Dostępne rozmiary majtek chłonnych Seni Active Plus L 10 szt.:
 • Small (S) - 55-85 cm

 • Medium (M) - 80-110 cm

 • Large (L) - 100-135 cm

 • Extra Large (XL) - 120-160 cm

 • Extra Extra Large (XXL) - 140-190 cm

 

Chłonności majtek chłonnych Seni Active:

 

Przeznaczenie majtek chłonnych Seni Active Plus L 10 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba aktywna, samodzielna

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia / ciężka

 • chłonność: 7/7

 

Kod produktu: SE-096-LA10-A02

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Majtki chłonne Seni Active Plus L 10 szt. TZMO

Majtki chłonne Seni Active Plus L 10 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: