Podnośnik dla osób ciężkich AKS - Goliath do 250kg

3208

Nowy produkt

Podnośnik AKS - Goliath przeznaczony jest dla osób ciężkich o wadze do 250kg. Wraz z wymiennymi akcesoriami doskonale sprawdza się w placówkach i ośrodkach służby zdrowia oraz domach prywatnych.

Więcej szczegółów

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 17 899,00 zł

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjaliste, który dokona pomiaru. Zadzwoń 600 202 465.

Podnośnik dla osób ciężkich AKS - Goliath do 250 kg

   Opieka nad osobą niepełnosprawną, której masa ciała jest duża, często bywa niemożliwa bez wykorzystania urządzeń wspomagających opiekuna. Takim urządzeniem jest podnośnik jezdny AKS Goliath, którego maksymalny udźwig wynosi aż do 250 kg. Podnośnik jezdny dla osób niepełnosprawnych AKS Goliath dzięki odpowiedniej konstrukcji jest bezpieczny, wytrzymały oraz wygodny.

   Urządzenie jest łatwe w obsłudze dla opiekuna oraz komfortowe dla podopiecznego. Komfort uzyskany jest, dzięki odpowiednim siedziskom do podnośników o dużym udźwigu. W tym modelu podnośnika dla osób z nadwagą dostępne są siedziska w 3 różnych rozmiarach oraz 3 rodzaje wieszaków (orczyków) do podnoszenia w różnych pozycjach.

   Dodatkowym atutem urządzenia są elektrycznie rozsuwane płozy. Odbywa się to dzięki siłownikom elektrycznym, sterowanym za pomocą pilota, który jest przeznaczony również do sterowania siłownikiem głównym, podnoszącym i opuszczającym ramię podnośnika. Kupując podnośnik AKS Goliath dla ciężki pacjentów do 250 kg, otrzymasz wysokiej jakości produkt w korzystnej cenie.

Istnieje również możliwość używania podnośnika z wieszakiem 8 - punktowym do przenoszenia pacjenta w pozycji leżącej.

   
 
   

Podnośnik dla osób ciężkich AKS - Goliath do 250 kg dane techniczne:

 

masa (bez wieszaka i kamizelki)

48 kg

maksymalne obciążenie

250 kg

prędkość podnoszenia przy pełnej baterii (czas na jedno podniesienie)

78s

moc podnoszenia i opuszczania przy pełnej pojemności baterii

25

napięcie wejściowe

24 V AC

50Hz

klasa ochrony

II

typ ochrony

IP X4


   
* Podnośniki AKS
objęte są 2-letnią gwarancją. W celu jej utrzymania, po pierwszym roku użytkowania należy wykonać przegląd w cenie 299 złotych.

Indeks producenta: 86031

Producent: LEVICARESklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu podnośników dla niepełnosprawnych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!


Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych podnośników dla niepełnosprawnych? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: LEVICARE.

Podnośniki dla ciężkich pacjentów w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Nie wiesz,  jaki model podnośnika dla niepełnosprawnych wybrać? Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Podnośnik dla osób ciężkich AKS - Goliath do 250kg

Podnośnik dla osób ciężkich AKS - Goliath do 250kg

Podnośnik AKS - Goliath przeznaczony jest dla osób ciężkich o wadze do 250kg. Wraz z wymiennymi akcesoriami doskonale sprawdza się w placówkach i ośrodkach służby zdrowia oraz domach prywatnych.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,