ROBINN09 – Schodołaz gąsienicowy INNOW Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

ROBINN09 – Schodołaz gąsienicowy INNOW

8468

Nowy produkt

Więcej informacji

SCHODOŁAZ GĄSIENICOWY ROBINN09 INNOW

Opis produktu:

Schodołaz gąsienicowy umożliwia transport osób poruszających się na wózkach inwalidzkich w sposób bezpieczny oraz nie uszkadzający schodów (gumowe gąsienice). Cechuje się estetycznym wyglądem, ergonomicznym kształtem i łatwością transportowania (niewielkie wymiary i masa).

Charakteryzuje go również duża stabilność, cicha i bezpieczna jazda oraz długi czas pracy. Wjazd i zjazd wózka następuje łagodnie, ze stałą prędkością.

Wyrób posiada sterowanie elektryczne, jak również – pozwalający na bezpieczny transport pacjenta w sytuacjach awaryjnych – system jazdy ręcznej. Sterowanie schodołazem (za pomocą pedału) jest płynne zarówno na schodach, jak i na poziomych, płaskich powierzchniach.

Posiada regulację położenia zaczepów do przymocowania wózka oraz dodatkowe, automatycznie obracające się kółka (łatwy wjazd). W panelu sterowania znajdują się: wskaźniki poziomu naładowania akumulatora oraz kąta nachylenia, kluczyk uruchamiający oraz przycisk STOP – do użycia w razie awarii.

Dane techniczne:

Zasilanie

24V / 230V

Szybkość jazdy

5 m/min

Maksymalne nachylenie schodów

35°

PRODUCENT: INNOW


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

ROBINN09 – Schodołaz gąsienicowy INNOW

ROBINN09 – Schodołaz gąsienicowy INNOW

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,