PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Krzesełko schodowe Handicare - LEVICARE

9848

Nowy produkt

Krzesełka schodowe Handicare ciche, bezpieczne i łatwe w obsłudze. Nasze kompaktowe i spersonalizowane krzesełka mogą być zainstalowane bez względu na to, jak wyglądają Twoje schody. Krzesełka z przeznaczeniem do schodów z zakrętami.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Krzesełko schodowe Handicare


Krzesełka schodowe Handicare mogą być zainstalowane w dowolnym miejscu. Nawet na najwęższych schodach, po montażu krzesełka schodowego, pozostaje wystarczająco dużo miejsca do chodzenia.

Wysoka jakość urządzenia sprawia, że krzesełko Handicare ma pozytywny wpływ na Twoją niezależność. Przebywaj we własnym domu, wolnym od zagrożeń związanych z przemieszczaniem się po schodach.

Krzesełko schodowe krzywoliniowe to optymalny wybór dla schodów zakręcających lub z półpiętrem czy łukiem po drodze.

Oferujemy dwa krzywoliniowe rozwiązania krzesełek:

Krzywoliniowe krzesełko Handicare Freecurve (z szyną pojedynczą):

Krzesełko Handicare Freecurve - to elegancki i dyskretny wygląd z różnorodnymi stylami i opcjami dodatków, w tym aktywnym siedziskiem*. Opcja Aktywne Siedzisko* działa podobnie jak podnośnik ułatwiający wstawanie, gdzie siedzisko delikatnie wspomaga Cię podczas siadania i wstawania z krzesełka, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z bólami stawów i mięśni.

Zobacz, jak działa to krzesełko:

Prostoliniowe krzesełko Handicare 2000 (z szyną podwójną):

Krzesełko Handicare 2000 - może pochwalić się najciaśniejszymi łukami torów w branży, dzięki czemu pasuje do większości schodów. Model 2000 projektowany i dopasowywany jest tak, aby urządzenie ściśle przylegało do ściany, zapewniając maksymalną ilość miejsca na klatce schodowej. Jeśli problemem jest miejsce na dole klatki schodowej, można zastosować rozwiązanie, gdy siedzisko jest zaparkowane na piętrze, dodając składaną szynę*, która podnosi się, gdy nie jest używany.

Zobacz, jak działa to krzesełko:

Opcje dla krzesełek krzywoliniowych:

Automatyczny obrót

Składana Szyna

Aktywne siedzisko
Elektrycznie składany podnóżek

Turn & Go+
Uprząż


Kod produktu: KS-SCH-HC-1
Producent:
LeviCareUWAGA! Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych produktów?  

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy:INNOW, JUVENTAS, TECH-MED Bydgoszcz, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO, UBM Meble-Medyczne, VERMEIREN, WS-TECH.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 
Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.  

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta. 

Opinie

Napisz opinię

Krzesełko schodowe Handicare - LEVICARE

Krzesełko schodowe Handicare - LEVICARE

Krzesełka schodowe Handicare ciche, bezpieczne i łatwe w obsłudze. Nasze kompaktowe i spersonalizowane krzesełka mogą być zainstalowane bez względu na to, jak wyglądają Twoje schody. Krzesełka z przeznaczeniem do schodów z zakrętami.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,