Skuter inwalidzki elekrtyczny PRIDE Go-Go Elite Traveller MOBILEX

6304

Nowy produkt

SKUTER ELEKTRYCZNY GO-GO ELITE TRAVELLER:
Skuter dla osób niepełnosprawnych posiada wszystkie elementy dzięki, którym mogą Państwo czuć się bezpiecznie na drodze. Komfort korzystania ze skutera dla seniora zapewnia wygodne siedzisko. Nawet długa jazda skuterem Go-Go Elite Traveller jest przyjemna i wygodna. Skuter ten zapewnia Ci mobilność w najlepszym wydaniu.

Więcej szczegółów

Cena: 5 573,00 zł brutto

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień jest zależny jest od możliwości producenta. Prosimy o kontakt podczas składania zmówienia.

Uwaga!
W celu ustalenia czasu realizacji prosimy o kontakt. 
Zdjęcia mają charakter poglądowy. 

Skuter inwalidzki elekrtyczny PRIDE Go-Go Elite Traveller Mobilex

Nowoczesny i funkcjonalny skuter dla osób starszych. Posiada szereg rozwiązań, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niezawodny system napędowy sprawia, że skuter inwalidzki jest bardzo łatwy do prowadzenia. Skuter dla seniora zapewni Państwu komfort i przyjemność z jazdy. Kompaktowe rozmiary i lekkość – takie parametry sprawiają, że w razie potrzeby można go łatwo przetransportować w bagażniku.

Skuter dla osób niepełnosprawnych posiada wszystkie elementy dzięki, którym mogą Państwo czuć się bezpiecznie na drodze. Komfort korzystania ze skutera dla seniora zapewnia wygodne siedzisko. Nawet długa jazda skuterem Go-Go Elite Traveller jest przyjemna i wygodna. Skuter ten zapewnia mobilność w najlepszym wydaniu, dzięki niemu możesz poruszać się tam, gdzie chcesz bez wysiłku.

  

Skuter inwalidzki elekrtyczny PRIDE Go-Go Elite Traveller Mobilex przeznaczenie:

   Skuter inwalidzki jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które mają problemy z poruszaniem się. Jest to idealny wybór dla tych, którzy szybko i wygodnie chcą poruszać się na dłuższe odległości. Maksymalne dopuszczalne obciążenie skutera dla niepełnosprawnych wynosi 125 kg. Kupując skuter elektryczny GO-GO Elite Traveller w niskiej cenie w sklepie HELPIK zapewnisz sobie maksymalną mobilność i komfort przemieszczania się.

 

Skuter inwalidzki elekrtyczny PRIDE Go-Go Elite Traveller Mobilex zalety:

  • Skuter dla seniora posiada kompaktowe wymiary i łatwość w transporcie;
  • Komfort jazdy podnosi bardzo wygodny fotel, dzięki temu nawet dłuższa jazda nie jest męcząca;
  • Skuter GO-GO Elite Traveller waży zaledwie 34 kg (bez akumulatorów), tak niska waga sprawia, że łatwiej tym skuterem manewrować i eksploatować go na co dzień;
  • Dzięki wytrzymałej konstrukcja skuter inwalidzki zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy;
  • Skuter GO-GO Elite Traveller występuje w dwóch wersjach: trójkołowej i czterokołowej, obie wersje można lepiej dopasować do potrzeb użytkownika;
  • GO GO proponujemy w dwóch wersjach, czterokołowej i trójkołowej.

Skuter inwalidzki elekrtyczny PRIDE Go-Go Elite Traveller Mobilex dane techniczne:


Skuter PRIDE Go-Go Elite Traveller Mobilex. Dane techniczne: akumulatory 2x12 V, prędkość maksymalna 7km/h, zasięg 16 km, maksymalne nachylenie 8 stopni, całkowita długość skutera 100,3 cm, waga bez akumulatorów 34 kg, waga akumulatorów 9,5 kg, maksymalne obciążenie 125 kg, promień skrętu 112 cm, średnica koła przednie 8"-pełne, średnica koła tylne 9"-pełne, prześwit (wysokość podwozia) 7,62 cm

Do pobrania:
Producent: MobilexUWAGA: Produkt z wydłużonym czasem oczekiwania -o szczegóły pytaj telefonicznie. 
Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu skuterów dla niepełnosprawnych w niskiej cenie. Przypominamy. że możliwe jest również dofinansowanie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, COMFORT, MOBILEX, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRON, VERMEIREN. Skutery dla niepełnosprawnych w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK, także z możliwością dofinansowania ze środków pfron, dzięki któremu kupisz skuter już nawet do 1500zł!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


Korzystna cena, łatwy zakup skutera inwalidzkiego i dobór akcesoriów tylko w sklepie

INFORMATOR DLA PACJENTA

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ bądź dofinansowania do skuterów elektrycznych?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich czy skutera inwalidzkiego lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach do sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Korzystając z programu aktywny samorząd możesz dodatkowo starać się o dofinansowanie na sprzęt o napędzie elektrycznym lub skuter inwalidzki z PFRON.


Program Aktywny Samorząd, określa kto może otrzymać pomoc oraz dofinansowania. PFRON zapewni kompleksową pomoc i wsparcie, do czego będzie potrzebne orzeczenie o niepełnosprawności, jeżeli będziemy chcieli się ubiegać na przykład o sprzęt oprzyrządowania elektrycznego bądź skutera inwalidzkiego. Aktywny Samorząd zapewni Ci potrzebną refundację. Aktywny Samorząd działa dla wszystkich powiatów w Polsce, a korzystając ze środków PFRON można uzyskać refundację dla osób niepełnosprawnych. By samorząd mógł pomóc w dofinansowaniu z PFRON, na przykład produktów oprzyrządowania elektrycznego, potrzebne jest orzeczenie o niepełnosprawności. Program Aktywny Samorząd jest organizowany przez PFRON i zadba o dofinansowania dotyczące sprzętu oprzyrządowania elektrycznego lub o napędzie elektrycznym. Można również starać się o dofinansowania do skutera inwalidzkiego o napędzie elektrycznym z PFRON.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Skuter inwalidzki elekrtyczny PRIDE Go-Go Elite Traveller MOBILEX

Skuter inwalidzki elekrtyczny PRIDE Go-Go Elite Traveller MOBILEX

SKUTER ELEKTRYCZNY GO-GO ELITE TRAVELLER:
Skuter dla osób niepełnosprawnych posiada wszystkie elementy dzięki, którym mogą Państwo czuć się bezpiecznie na drodze. Komfort korzystania ze skutera dla seniora zapewnia wygodne siedzisko. Nawet długa jazda skuterem Go-Go Elite Traveller jest przyjemna i wygodna. Skuter ten zapewnia Ci mobilność w najlepszym wydaniu.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: