Stół rehabilitacyjny SR-2 TECH-MED Zobacz większe

Stół do rehabilitacyji SR-2 TECH-MED Bydgoszcz

3378

Nowy produkt

900,46 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień jest zależny jest od możliwości producenta. Prosimy o kontakt podczas składania zmówienia.

STÓŁ DO REHABILITACJI SR-2 TECH-MED BYDGOSZCZ

   Zakład Techniki Medycznej Tech- Med specjalizuje się w wytwarzaniu mebli medycznych najwyższej jakości. Producent tej firmy oferuje stoły lekarskie wykonane na podstawie innowacyjnej techniki medycznej Tech Med, służące do rehabilitacji. W produkcji zadbano o zastosowanie nowoczesnych materiałów medycznych, które gwarantują bezpieczeństwo oraz wygodę w czasie wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych. Do tych materiałów należy m.in. stelaż stołu stacjonarnego ze stali, która sprawdza się w produkcji innych sprzętów lekarskich jak np. narzędzia niezbędne na zabiegi anestezjologiczne lub inne terapie lekarskie. Warto też wspomnieć o dwusegmentowym tapicerowanym leżu, które ze względu na swoją ogromną wytrzymałość jest wykorzystywane do produkcji m.in. różnych stołów medycznych. Producent Techniki Medycznej Tech Med z siedzibą w Bydgoszczy dołączył także specjalistyczny zagłówek stołu do terapii, regulowany za pomocą mechanizmu zapadkowego w zakresie 0-45°. Zakład Techniki Medycznej Tech (ZTM Tech Med Sp. z o.o.) dołączył do sprzętu serwis medyczny w postaci stelażu rehabilitacyjnego, jest wzbogacony w możliwość zastosowania uchwytu do jednorazowych prześcieradeł. Zastosowanie unikalnej techniki medycznej Tech Med sp. z o.o. to gwarancja stabilności i pełnego zadowolenia z niniejszego produktu. Producent oferuje następujące wersje niniejszego stołu medycznego: klasyczna SR-2, SR-2 w wersji niemagnetycznej z barierkami oraz SR-2 mobilny w wersji niemagnetycznej. Producent przewiduje 24-miesięczną gwarancję użytkowania sprzętu.

STÓŁ DO REHABILITACJI SR-2 TECH-MED BYDGOSZCZ

PRZEZNACZENIE:

 • łóżko techniki medycznej Tech Med z siedzibą firmy w Bydgoszczy jest przeznaczone do pracy rehabilitacyjnej w wybranych placówkach(przychodnia medyczna, gabinety lekarskie)

ZALETY:

   Producent zastosował materiały najwyższej wagi w celu zapewnienia najlepszej jakości wytrzymałości oraz wygody sprzętu- dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki medycznej Tech Med serwis medyczny firmy medycznej Tech Med sp. z o.o. Bydgoszcz dba o swobodne wykonywanie czynności rehabilitacyjnych dzięki zastosowaniu leża tapicerowanego, które nie powoduje dyskomfortu- dane narzędzie zostało wyprodukowane m.in. ze stali, które sprawdza się w produkcji wielu produktów medycznych, np. narzędzia przeznaczone np. na czynności anestezjologiczne- Zakład Techniki Medycznej Tech (ZTM Tech Med Sp. z o.o.) zadbał o uniwersalność produktu: z niniejszego stołu rehabilitacyjnego może skorzystać niemal każda placówka medyczna- producent dołączył do produktu innowacyjny stelaż rehabilitacyjny wyprodukowany zgodnie z zastosowaniem techniki medycznej tech med SP, który służy do użycia jednorazowych prześcieradeł- Zakład Techniki Medycznej Tech dba o najwyższą jakość wyrobów lekarskich dzięki zastosowaniu unikalnej formule medycznej Tech Med SP-zagłówek jest regulowany za pomocą mechanizmu zapadkowego w zakresie 0-45°, pozwalając na optymalne dopasowanie uchylenia.

DANE TECHNICZNE:

 • regulacja zagłówka: +45° mm

 • długość zagłówka: 500 mm

 • długość całkowita stołu rehabilitacyjnego: 1850 mm

 • wysokość całkowita stołu medycznego: 500 - 800 mm (do wyboru)

 • grubość leża: 50 mm

 • *Dodatkowa opcja do stolików do terapii manualnej za dopłatą: kolor tapicerki według palety: KOLORY STOŁÓW MOBILNYCH REHABILITACYJNYCH – TECH-MED

 • uchwyt do prześcieradła papierowego — rolka gratis

Wielkość zamówienia zależy od wagi produktu.
UWAGA: Aby uzyskać informacje odnośnie wyboru dodatkowych akcesoriów do stojaków medycznych na miski, prosimy o kontakt telefoniczny.
Koszty transportu ustalane są indywidualnie, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny. Dalsze informacje będą przekazywane droga mailową lub telefoniczną.

PRODUCENT: TECH-MED Bydgoszcz

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego na NFZ w niskiej cenie!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych mebli medycznych? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: INNOW HABYS, ANTAR, TECHMED Bydgoszcz, UBM Meble-Medyczne, Juventas.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

Opinie

Oceń 
2019-09-17

polecam

Stół do rehabilitacyji SR-2 TECH-MED super cena.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Stół do rehabilitacyji SR-2 TECH-MED Bydgoszcz

  Stół do rehabilitacyji SR-2 TECH-MED Bydgoszcz

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: