Wkładki urologiczne dla kobiet Seni Lady Extra Plus 15 szt. TZMO

10978

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 26,40 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu15

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Wkładki urologiczne dla kobiet Seni Lady Extra Plus 15 szt. TZMO OPIS:

   Seni Lady Extra Plus to wkładki urologiczne zapewniające przewiewność, idealne dla aktywnych kobiet, które cenią komfort, bezpieczeństwo i dyskrecję.

 

Przeznaczenie wkładek urologicznych dla kobiet Seni Lady Extra Plus 15 szt.:

Płeć:

 • kobieta

Stan fizyczny:

 • kobieta aktywna, samodzielna

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: lekka / średnia

 • chłonność: 4,5/9

 

Najważniejsze właściwości wkładek urologicznych Seni Lady Extra Plus 15 szt.:

   Zwiększone poczucie suchości — Specjalna włóknina EDS (Extra Dry System) w chłonnym wkładzie szybko i efektywnie rozprowadza wilgoć, zapewniając wyjątkowe poczucie suchości i komfortu.

   Zapobieganie przeciekaniu — Boczne osłonki skutecznie uniemożliwiają wyciek wilgoci poza wkładkę.

   Zapobieganie powstawaniu podrażnień — Specjalna konstrukcja zewnętrznej warstwy wkładek zapewnia przepuszczalność powietrza, jednocześnie blokując przesiąkanie cieczy. Dzięki temu skóra pozostaje swobodnie oddychająca, co minimalizuje ryzyko podrażnień.

   Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu moczu — Superabsorbent stosowany w wkładkach nie tylko wykazuje wysoką zdolność absorpcji, ale również posiada właściwości antybakteryjne, co przyczynia się do redukcji wzrostu bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach.

 

Pozostałe właściwości wkładek urologicznych Seni Lady Extra Plus 15 szt.:

   Lepsze dopasowanie do ciała — Anatomiczny kształt wkładek gwarantuje idealne dopasowanie do ciała, co znacząco zmniejsza ryzyko otarć mechanicznych.

   Zachowanie dyskrecji i wygody — Wkładki zapewniają doskonałe dopasowanie do ciała i pozostają niezauważalne, jednocześnie utrzymując wysoką chłonność.

   Podwyższony komfort użytkowania — Wyjątkowo miękka i delikatna włóknina zapewnia dużą wygodę użytkowania wkładek.

   Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych — Wkładki Seni Lady zastępują lateks elastyczną przędzą, minimalizując tym samym ryzyko reakcji alergicznych. Ponadto urologiczne wkładki Seni Lady zostały poddane niezależnym testom dermatologicznym, potwierdzając ich bezpieczeństwo dla skóry.

 

Zakładanie wkładek urologicznych Seni Lady Extra Plus 15 szt.:

 

1. Wyjmij wkładkę urologiczną z opakowania i oderwij papier z paska klejowego, umieszczony na spodniej części wkładki.

2. Przyklej wkładkę do bielizny.

3. Sprawdź, czy wkładka jest przyklejona prosto, aby zapewnić sobie wygodę i komfort podczas jej noszenia.

4. Zużytą wkładkę zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytej wkładki do toalety

 

Dlaczego wybrać wkładki urologiczne zamiast zwykłych podpasek?

 

Wkładki urologiczne Seni LadyTradycyjne podpaski
 • Poczucie suchości — We wkładkach Seni Lady, dzięki włókninie rozprowadzającej EDS, wilgoć jest równomiernie dystrybuowana po całej powierzchni chłonnego wkładu. Absorpcja odbywa się szybko, a wilgoć nie przedostaje się z powrotem na powierzchnię pod wpływem nacisku, co utrzymuje powierzchnię wkładki w suchości.
 • Poczucie wilgoci — Pierwsze absorbowanie moczu przez podpaskę zachodzi szybko, lecz pod wpływem nacisku wilgoć może się wydobywać, czyniąc powierzchnię podpaski wilgotną i niekomfortową w dotyku. Dodatkowo skóra może być ciągle wystawiona na działanie substancji drażniących.
 • Świeżość przez wiele godzin — Wysoka chłonność wkładek Seni Lady, przewyższająca nawet czterokrotnie chłonność standardowych podpasek, zapewnia utrzymanie świeżości przez długi czas.
 • Krótkotrwała świeżość — Niewystarczająca chłonność podpasek wymaga ich częstej wymiany i zwiększa liczbę wizyt w toalecie, co może prowadzić do zmniejszenia poczucia dyskrecji i komfortu.
 • Kontrola nieprzyjemnego zapachu — Wkładki Seni Lady wyposażone są w specjalny superabsorbent Odour Stop, który skutecznie zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów.
 • Nieprzyjemny zapach moczu — Tradycyjne podpaski nie posiadają właściwości neutralizujących zapach moczu.
 • Idealne dopasowanie — Anatomiczny kształt wkładek Seni Lady zapewnia doskonałe dopasowanie, utrzymując się nawet po nawilżeniu ich chłonnego wkładu.
 • Złe dopasowanie — Po zawilgoceniu moczem, podpaski mogą ulec odkształceniu, a w ich chłonnym wkładzie mogą powstawać grudki.
 • Dodatkowe zabezpieczenia — Wkładki Seni Lady wyposażone są w hydrofobowe osłonki, które skutecznie zapobiegają bocznym wyciekom, potrójny pasek klejowy dla stabilnego mocowania do bielizny, oraz tłoczenie na środku wkładu chłonnego, które wspiera szybką dystrybucję wilgoci.
 • Brak dodatkowych zabezpieczeń — Standardowe podpaski nie oferują dodatkowej ochrony przed wyciekami, gdyż nie są zaprojektowane do absorpcji moczu. W rezultacie nie zapewniają kobietom pełnego poczucia suchości, pewności siebie i komfortu.

 

Rozmiary wkładek urologicznych Seni Lady:

Slim Normal - 10,5 × 28 cm

Slim Extra - 14 × 19,5 cm

Extra Plus - 15 × 33 cm

Super - 18 × 37 cm

Plus - 20,5 × 42 cm

 

Chłonności wkładek urologicznych Seni Lady:

 

Kod produktu: SE-095-EP15-2PL

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Wkładki urologiczne dla kobiet Seni Lady Extra Plus 15 szt. TZMO

Wkładki urologiczne dla kobiet Seni Lady Extra Plus 15 szt. TZMO

14 Inne produkty w tej samej kategorii:

Customer questions & answers

No questions about the product at the moment,