Wkładki urologiczne Seni Lady Super 15szt. TZMO

146

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 30,30 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu15

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Wkładki urologiczne Seni Lady Super 15 szt. TZMO OPIS:

   Wkładki urologiczne Seni Lady Super charakteryzują się dyskrecją i przewiewnością, będąc idealnym wyborem dla kobiet zmagających się ze średnio nasilonym nietrzymaniem moczu. Gwarantują one wyjątkowo wysoki poziom suchości oraz komfortu, zapewniając przy tym znacznie większą chłonność niż standardowe podpaski. Dodatkowo są zaprojektowane tak, aby skutecznie neutralizować nieprzyjemny zapach moczu, zwiększając poczucie świeżości i higieny.

 

Najważniejsze właściwości wkładek urologicznych Seni Lady Super 15 szt.:

   Zwiększone poczucie suchości — Wkład chłonny wkładek jest wyposażony w specjalną włókninę EDS (Extra Dry System), która umożliwia szybkie i efektywne rozprowadzanie wilgoci. Dzięki tej innowacyjnej technologii wilgoć jest równomiernie rozprowadzana wewnątrz wkładu, co zapewnia użytkowniczkom komfortowe i długotrwałe uczucie suchości.

   Zapobieganie przeciekaniu — Osłonki boczne, integralna część wkładki, skutecznie zapobiegają przedostawaniu się wilgoci na zewnątrz, gwarantując tym samym ochronę przed przeciekaniem.

   Zapobieganie powstawaniu podrażnień — Specjalnie zaprojektowana struktura zewnętrznej warstwy wkładek pozwala na swobodny przepływ powietrza, jednocześnie zatrzymując ciecze, co umożliwia skórze oddychanie. Dzięki tej cechom oddychalność wyrobu przyczynia się do zmniejszenia ryzyka powstawania podrażnień.

   Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu moczu Superabsorbent wykorzystany w tych wkładkach, oprócz swoich wyjątkowych właściwości chłonnych, posiada również cechy antybakteryjne. Dzięki temu skutecznie ogranicza rozwój bakterii, które są odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu, zapewniając dodatkową ochronę i higienę.

 

Pozostałe właściwości wkładek urologicznych Seni Lady Super 15 szt.:

   Lepsze dopasowanie do ciała — Anatomiczny kształt wkładek pozwala na idealne dopasowanie do ciała, co minimalizuje ryzyko powstawania otarć mechanicznych, zapewniając komfort i ochronę.

   Zachowanie dyskrecji i wygody — Wkładki te zaprojektowano tak, aby doskonale dopasowywały się do kształtu ciała, pozostając jednocześnie niezauważalne, przy równoczesnym zachowaniu wysokiej chłonności.

   Podwyższony komfort użytkowania — wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z wkładek. 

   Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych — zamiast lateksu wkładki Seni Lady mają elementy z elastycznej przędzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Wkładki urologiczne Seni Lady poddane zostały również niezależnym testom dermatologicznym. 

 

Zakładanie wkładek urologicznych Seni Lady Super 15 szt.:

1. Wyjmij wkładkę urologiczną z opakowania i oderwij papier z paska klejowego, umieszczony na spodniej części wkładki.

2. Przyklej wkładkę do bielizny.

3. Sprawdź, czy wkładka jest przyklejona prosto, aby zapewnić sobie wygodę i komfort podczas jej noszenia.

4. Zużytą wkładkę zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytej wkładki do toalety.

 

Dlaczego wybrać wkładki urologiczne zamiast zwykłych podpasek?

Wkładki urologiczne Seni Lady:

 • Poczucie suchości We wkładkach Seni Lady, wilgoć jest efektywnie rozprowadzana na całej powierzchni chłonnej dzięki zastosowaniu włókniny rozprowadzającej EDS. Proces wchłaniania odbywa się szybko, a wilgoć nie powraca na powierzchnię wkładki nawet pod wpływem nacisku, co zapewnia, że jej powierzchnia pozostaje sucha.

 • Świeżość przez wiele godzin — wysoka chłonność Seni Lady, nawet do 4x większa niż zwykłych podpasek, pozwala na zachowanie świeżości przez wiele godzin. 
   

 • Kontrola nieprzyjemnego zapachu — Wkładki Seni Lady są wyposażone w specjalny superabsorbent Odour Stop, który skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

 • Idealne dopasowanie — Anatomiczny kształt wkładek Seni Lady gwarantuje doskonałe dopasowanie nawet w przypadku zawilgocenia ich chłonnego wkładu.

 • Dodatkowe zabezpieczenia — Wkładki Seni Lady wyposażone są w hydrofobowe osłonki boczne, które skutecznie zapobiegają bocznym wyciekom. Posiadają również potrójny pasek klejowy, który zapewnia mocne i pewne przyleganie do bielizny. Ponadto specjalne tłoczenie na środku wkładu chłonnego wspiera szybką dystrybucję wilgoci, co zwiększa efektywność wkładki.

Tradycyjne podpaski:

 • Poczucie wilgoci — Pierwsze wchłonięcie moczu przez podpaskę odbywa się szybko, jednak wilgoć może powrócić na powierzchnię pod wpływem nacisku. W rezultacie powierzchnia podpaski może pozostać wilgotna i być nieprzyjemna w dotyku. Skóra użytkowniczki jest wówczas narażona na ciągły kontakt z drażniącymi czynnikami.

 • Krótkotrwała świeżość — Niedostateczna chłonność podpasek prowadzi do konieczności ich częstych zmian i zwiększa liczbę wizyt w toalecie, co może wpłynąć na zmniejszenie poczucia dyskrecji i komfortu użytkowniczki.

 • Nieprzyjemny zapach moczu — Tradycyjne podpaski nie posiadają właściwości neutralizujących zapach moczu.


 • Złe dopasowanie — Po zawilgoceniu moczem, podpaski mogą ulec odkształceniu, a w ich wkładzie chłonnym mogą powstawać grudki. 

 • Brak dodatkowych zabezpieczeń — Zwykłe podpaski nie oferują dodatkowej ochrony przed wyciekami, gdyż nie są przeznaczone do wchłaniania moczu. W rezultacie nie zapewniają kobietom pełnego poczucia suchości, pewności i komfortu.

 

Dostępne rozmiary wkładek urologicznych Seni Lady:

 • Slim Micro - 7 × 18,5 cm

 • Slim Micro Plus - 7 × 20,5 cm

 • Slim Mini - 9,5 × 22,5 cm

 • Slim Mini Plus - 10 × 25,5 cm

 • Slim Normal - 10,5 × 28 cm

 • Slim Extra - 14 × 19,5 cm

 • Extra Plus - 15 × 33 cm

 • Super - 18 × 37 cm

 • Plus - 20,5 × 42 cm

 

Chłonności wkładek urologicznych Seni Lady

 

Przeznaczenie wkładek urologicznych Seni Lady Super 15 szt.:

Płeć:

 • kobieta

Stan fizyczny:

 • kobieta aktywna, samodzielna

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia

 • chłonność: 5/6

 

Kod produktu: SE-095-SU15-2PL

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Wkładki urologiczne Seni Lady Super 15szt. TZMO

Wkładki urologiczne Seni Lady Super 15szt. TZMO

Produkty powiązane

14 Inne produkty w tej samej kategorii: