Wkładki urologiczne Seni Man Level 2 Normal 15 szt. TZMO

152

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 21,90 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu15

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Wkładki urologiczne Seni Man Level 2 Normal 15 szt. TZMO OPIS:

   Wkładki urologiczne Seni Man Level 2 Normal zapewniają oddychalność, komfort i dyskrecję, będąc idealnym wyborem dla mężczyzn ceniących aktywny styl życia. Te wkładki charakteryzują się poziomem chłonności ocenianym na 2/5 kropli, co czyni je doskonałymi w przypadku lekkiego nietrzymania moczu. Są skuteczne, gdy dochodzi do niewielkich, sporadycznych wycieków moczu.

 

Korzyści z używania wkładek Seni Man Level 2 Normal 15 szt.:

  • Wkładki Seni Man gwarantują dyskrecję oraz poczucie bezpieczeństwa i wygody. Dzięki elastycznym komponentom umieszczonym wzdłuż boków zapewniają one ochronę przed bocznymi wyciekami.

  • Zawarte w chłonnym wkładzie specjalne mikrogranulki, znane jako superabsorbent, zapewniają utrzymanie suchości i minimalizują nieprzyjemny zapach moczu.

  • Wkładki Seni Man, miękkie oraz przepuszczające powietrze i wykonane z materiałów delikatnych dla skóry, oferują komfort noszenia i minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień skóry.

  • Wkładki Seni Man wyposażone są w trzy punkty klejowe – po jednym po każdej stronie i jeden w formie podłużnego paska przez środek, co zapewnia ich stabilność i utrzymanie na właściwym miejscu w bieliźnie.

 

 

Jak zakładać wkładki urologiczne Seni Man?

Wyjmij wkładkę z opakowanie i rozłóż ją

Rozerwij papierek z perforacją łączący boki i rozprostuj wkładkę

Odklej wszystkie papierowe elementy, które zabezpieczają klejowe paski na zewnątrz wkładki — jeden pasek wzdłużny i dwa po bokach u góry

Przyklej wkładkę do bielizny w części krokowej lekko z przodu za pomocą wszystkich pasków klejowych, szerszą częścią do góry

Podciągnij bieliznę i upewnij się, czy wkładka znajduje się we właściwym miejscu, dobrze przylega i nie jest zagięta

UWAGA: wkładki przeznaczone są do użycia w przylegającej bieliźnie, nie używaj ich w luźnych bokserkach.

 

Sprawdź, jakiego produktu na nietrzymanie moczu potrzebujesz!

 

Kod produktu: SE-095-2L15-001

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Wkładki urologiczne Seni Man Level 2 Normal 15 szt. TZMO

Wkładki urologiczne Seni Man Level 2 Normal 15 szt. TZMO

Produkty powiązane

18 Inne produkty w tej samej kategorii: