Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy Flexima 3S MAXI, B. BRAUN Zobacz większe

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy Flexima 3S MAXI, B. BRAUN

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 10,90 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

B.BRAUN Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy Flexima 3S MAXI
opis:

   Worki stomijne Flexima 3S MAXI firmy B. BRAUN są przeznaczone dla osób, które cenią sobie komfortowe i dyskretne użytkowanie produktu. Dwuczęściowy system worka stomijnego zapewnia wielofunkcyjność i poręczność.

   Produkt stomijny posiada innowacyjny ergonomiczny kształt, który pozwala na dopasowanie go do kształtu ciała i umożliwia swobodne wykonywanie czynności ruchowych. Miękka fizelina jest niezwykle przyjemna dla skóry, nie powoduje podrażnień i odparzeń. Worek kolostomijny jest otoczony obustronnie specjalną folią, redukuje odgłosy szeleszczenia i emisję nieprzyjemnych zapachów. Proponujemy dwie wersje sprzętu stomijnego: beżową oraz przeźroczystą.

B.BRAUN Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy Flexima 3S MAXI

 przeznaczenie:

   Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby ze stomią jelita grubego (kolostomia, stomia kolostomijna).

B.BRAUN Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy Flexima 3S MAXI

 zalety:

  • dwuczęściowy system gwarantuje wielofunkcyjność oraz swobodne korzystanie ze sprzętu stomijnego;

  • materiał z fizeliny jest przyjazny dla skóry;

  • specjalna folia zapobiega emisji nieprzyjemnych zapachów i szeleszczenia, dzięki czemu zapewnia dyskrecję w czasie noszenia wyrobu medycznego;

  • konstrukcja worka zapewnia wygodę w pielęgnacji stomii i ciała.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Rozmiar i numer katalogowy:
PRODUCENT:
B.BRAUN

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).

Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy Flexima 3S MAXI, B. BRAUN

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy Flexima 3S MAXI, B. BRAUN

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,