Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy z filtrem Esteem Synergy 416775 416779 416783 CONVATEC

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 10,90 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC OPIS:

   Worki stomijne Esteem Synergy posiadają jednoczęściowy system, który sprawia, że korzystanie ze sprzętu stomijnego jest jeszcze łatwiejsze. Worki wykonane z nowoczesnych materiałów sprawiają, że produkt jest przyjemniejszy dla skóry.

   Wyjątkowość tego sprzętu stomijnego cechuje się m.in. innowacyjną pianką przylepną, która z powodzeniem zastępuje powszechnie używane plastikowe pierścienie – zapewnia bezpieczne połączenie worka z płytką stomijną. Materiał, z którego worek stomijny został wyprodukowany, jest niezwykle przyjazny dla skóry oraz wykazuje dużą odporność na mechacenie i przemakanie. Do worka stomijnego Esteem Synergy dołączono wyjątkowy filtr, który skutecznie chroni przed przykrymi zapachami i balonowaniem produktu.

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC PRZEZNACZENIE:

  • Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby ze stomią jelita grubego (kolostomia, stomia kolostomijna).

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC ZALETY:

  • Jednoczęściowy system gwarantuje łatwość w użytkowaniu wyrobu medycznego;

  • Worek jest wyprodukowany z miękkiego, odpornego na wilgoć materiału;

  • Specjalna pianka przylepna stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych plastikowych pierścieni, nie podrażniając przy tym skóry;

  • Nie utrudnia czynności wykonywanych podczas pielęgnacji stomii;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

Tabela wymiarów:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
CONVATEC


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka kolostomijnego zamkniętego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych worków stomijnych?

Radzimy wybrać produkty worki stomijne z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, DANSAC, FOR LIFE, POFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny - leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

  • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

  • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

  • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

  • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy z filtrem Esteem Synergy 416775 416779 416783 CONVATEC

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy z filtrem Esteem Synergy 416775 416779 416783 CONVATEC

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: