Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click 114020 114030 114130 114140 114220 114230 114250 114260 COLOPLAST

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 8,60 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click COLOPLAST OPIS:

   Worki stomijne z serii SenSura Mio Click firmy COLOPLAST zostały wyprodukowane z innowacyjnych materiałów, które służą łatwiejszemu i bezpiecznemu korzystaniu ze sprzętu stomijnego. Elastyczny przylepiec doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i usprawnia swobodne wykonywanie ruchu. Produkt jest wyposażony w okrągły filtr, który zmiejsza ryzyko balonowania. Innowacyjne połączenie Click to gwarancja prostego połączenia worka z płytką – słyszalne "kliknięcie" informuje nas o tym, że worek stomijny jest bezpiecznie połączony z płytką. W naszej ofercie worki stomijne są dostępne w dwóch wersjach: naturalna szara oraz przeźroczysta w następujących rozmiarach: 40 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm.

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click COLOPLAST PRZEZNACZENIE:

  • Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby z kolostomią (stomią kolostomijną).

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click COLOPLAST ZALETY:

SenSura Mio zapewnia lepsze dopasowanie do ciała i odpowiednią dyskrecję dzięki wielu innowacyjnym właściwościom.

  • Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała;

  • Neutralny szary materiał zapewnia największą dyskrecję i naturalny wygląd;

  • Unikalny okrągły filtr zapewnia mniejsze balonowanie;

  • Nowe łączenie Click zapewnia pewność i poczucie bezpieczeństwa.

   W systemie zamkniętym SenSura Mio Click płytkę z elastycznym przylepcem można odłączyć od worka stomijnego, co umożliwia wymianę worków bez wymiany płytki. Worek stomijny jest łączony z płytką za pomocą nowego typu łączenia, Click, które wydaje słyszalne „kliknięcie” po bezpiecznym połączeniu worka stomijnego z płytką. System zamknięty SenSura Mio Click to produkty dostępne w szerokim wyborze płaskich płytek stomijnych, z otworami do docięcia, i systemami łączenia w rozmiarach 40, 50, 60 lub 70 mm. Do każdej płytki można dopasować worki stomijne różnej wielkości, przeźroczyste lub szare.

Każde ciało jest inne. Ludzie mają ciała różnych rozmiarów i kształtów. Kształty te zmieniają się zarówno z upływem czasu, jak i wraz z ruchem. Oto dlaczego znalezienie dopasowanego sprzętu to wyzwanie.

SenSura Mio dopasowuje się do kształtu ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami, zapewniając szczelne dopasowanie.

Sekret kryje się w elastyczności przylepca – może się on rozciągać i powracać do pierwotnego kształtu. Skóra jest naturalnie elastyczna, co pozwala jej zginać się i rozciągać w zależności od ruchów ciała. Tak jak skóra, SenSura Mio jest elastyczna, dzięki czemu zgina się i rozciąga wraz ze skórą podczas ruchów ciała.

SenSura Mio sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i będziesz w stanie pewnie wykonywać codzienne czynności – nawet te, które wymagają kontaktu z innymi ludźmi.

Nowy worek SenSura Mio wygląda inaczej niż jakikolwiek inny worek stomijny, gdyż został zaprojektowany, by zapewnić maksymalną dyskrecję i budzić zaufanie wyglądem.

W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio produkowana jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny

Kolor SenSura Mio wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.

SenSura Mio nie stara się imitować koloru ciała. To rzetelny produkt – osobiste akcesorium, które zapewnia maksymalny poziom dyskrecji, dając Ci uczucie pewności.

Czy balonowanie worka stomijnego sprawiało Ci kiedykolwiek kłopot? Nowy, okrągły filtr zawiera unikalny filtr wstępny, którego celem jest eliminacja tego problemu.

Zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra węglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenie kałem. Dlatego okrągły filtr rzadziej się zatyka, dzięki czemu dłużej umożliwia przepływ powietrza i sprawia, że odczuwasz zmniejszone balonowanie.

Wykazano, że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet do 61%. Okrągły filtr ułatwi zachowanie dyskrecji i pomoże Ci lepiej przesypiać noc.

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click COLOPLAST INFORMACJE O PRODUKCIE:

Tabela wymiarów:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka kolostomijnego zamkniętego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków stomijnych?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, DANSAC, FOR LIFE, POFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny - leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

  • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

  • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

  • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

  • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click 114020 114030 114130 114140 114220 114230 114250 114260 COLOPLAST

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click 114020 114030 114130 114140 114220 114230 114250 114260 COLOPLAST

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: