Worek pediatryczny kolostomijny i ileostomijny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag przeźroczysty WELLAND MEDICAL Zobacz większe

Worek pediatryczny kolostomijny i ileostomijny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag przeźroczysty WELLAND MEDICAL

2360

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 15,90 zł

Opis

Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek KOLOSTOMIJNY/ILEOSTOMIJNY pediatryczny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag przeźroczysty WELLAND MEDICAL opis:

    Worki stomijne Pediatirc Pouch Fistula Bag firmy WELLAND MEDICAL zostały stworzone z myślą o małych pacjentach w celu polepszenia jakości ich życia. Worek do kolostomii i ileostomii dysponuje innowacyjnym przylepcem wykonanym z materiału HyperFlex, który jest przyjazny dla skóry niemowlaka. Przylepiec nie ma wyciętych otworów, należy wyciąć je samemu wg potrzeby, aby jak najlepiej dopasować go do rodzaju sprzętu stomijnego. Innowacyjny filtr Dual-Carb usuwa przykre zapachy i nie dopuszcza do "balonowania" produktu. Worek stomijny jest otoczony z obydwu stron fizeliną, która nie odparza skóry oraz gwarantuje wysoką jakość, poczucie komfortu i dyskrecji w czasie użytkowania. Worki stomijne dzięki swojej uniwersalnej budowie mogą być używany do wielu rodzajów stomii.

Worek KOLOSTOMIJNY/ILEOSTOMIJNY pediatryczny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag przeźroczysty WELLAND MEDICAL PRZEZNACZENIE:

   Ten typ wyrobu medycznego znajdzie zastosowanie u dzieci ze stomią (stomia: na jelicie cienkim — ileostomia; na jelicie grubym — kolostomia).

worek pediatryczny kolostomijny. rysunek.

 

Worek KOLOSTOMIJNY/ILEOSTOMIJNY pediatryczny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag przeźroczysty WELLAND MEDICAL zalety:

 

  • miękka fizelina worka stomijnego nie podrażnia skóry i zapewnia poczucie komfortu i dyskrecji;

  • filtr Dual-Carb zapobiega emisji nieprzyjemnych zapachów, związanych ze stomią i "balonowaniu" sprzętu stomijnego;

  • owalna i elastyczna konstrukcja przylepca doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, tam, gdzie stomia i podąża za naturalnymi ruchami;

  • produkt uniwersalny nadaje się do różnego rodzaju stomii, również tych w trudno dostępnych miejscach- nie utrudnia czynności wykonywanych w czasie pielęgnacji stomii.

worek kolostomijny. zdjęcie

Rozmiar i numer katalogowy: 10-70 mm REF XPFV700

 

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K — sprzęt stomijny leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).
Dla kodu:
P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.
P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia).

Dla kodu:
P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek pediatryczny kolostomijny i ileostomijny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag przeźroczysty WELLAND MEDICAL

Worek pediatryczny kolostomijny i ileostomijny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag przeźroczysty WELLAND MEDICAL

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,