Worek urostomijny dwuczęściowy Flair 2 przeźroczysty WELLAND MEDICAL Zobacz większe

Worek urostomijny dwuczęściowy Flair 2 przeźroczysty WELLAND MEDICAL

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 16,90 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.


Worek urostomijny dwuczęściowy Flair 2 przeźroczysty WELLAND MEDICAL

opis:

   Worki stomijne Flair 2 firmy WELLAND MEDICAL zostały wyposażone w dwuczęściowy system, który jest gwarancją wielofunkcyjnego i komfortowego użytkowania.

   Produkt jest obustronnie otoczony szybkoschnącym materiałem, który nie powoduje zbierania potu na ciele oraz umożliwia kąpiel lub pływanie w czasie noszenia sprzętu stomijnego. Płytka stomijna wykonana z materiału Hyperflex jest niezwykle przyjazna dla skóry, nie powoduje podrażnień i odparzeń w czasie użytkowania wyrobu medycznego. Niskoprofilowe umiejscowienie płytki sprawia, że worek staje się praktycznie niewidoczny pod ubraniem. Specjalne okienko posiada wiele funkcji: pozwala na kontrolę stanu urostomii oraz ułatwia umiejscowienie worka do płytki stomijnej.

Worek urostomijny dwuczęściowy Flair 2 przeźroczysty WELLAND MEDICAL

PRZEZNACZENIE:

  • dla osób ze stomią moczową (tzw. urostomia, stomia urostomijna)

Worek urostomijny dwuczęściowy Flair 2 przeźroczysty WELLAND MEDICAL

ZALETY:

  • wielofunkcyjność dzięki dwuczęściowemu systemowi, w który są zaopatrzone worki stomijne

  • materiał płytki stomijnej HyperFlex jest niezwykle przyjazny dla skóry

  • gwarancja wygody i dyskrecji podczas noszenia sprzętu stomijnego dzięki m.in. niskoprofilowemu umiejscowieniu płytki

  • konstrukcja worka zapewnia wygodę w pielęgnacji stomii i ciała

Rozmiar i numer katalogowy:

  • 45 mm: REF XP2U745

  • 55 mm: REF XP2U755

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.
P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie  stomii na układzie moczowym (urostomia).
Dla kodu: P.099. U (1 miesiąc: Limit ilościowy produktów na NFZ wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota, którą pokrywa refundacja: 480,00 zł.
Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny dwuczęściowy Flair 2 przeźroczysty WELLAND MEDICAL

Worek urostomijny dwuczęściowy Flair 2 przeźroczysty WELLAND MEDICAL

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: