Worek urostomijny 1-częściowy Stomadress Plus 64927, 64928, 64929, 64930 CONVATEC

Nowy produkt

Lekki, elastyczny, jednoczęściowy system ActiveLife łączy barierę skórną i woreczek w jeden prosty, łatwy w obsłudze system. Kran na dole pozwala na łatwe odprowadzenie moczu.

Więcej szczegółów

W Magazynie - Wysyłka 24H

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 17,50 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek urostomijny 1-częściowy Stomadress Plus CONVATEC opis:

   Jednoczęściowe worki stomijne Stomadress Plus Uro firmy CONVATEC zostały wyprodukowane z nowoczesnych materiałów, które dbają o wygodne użytkowanie sprzętu stomijnego. Produkt posiada innowacyjny przylepiec wykonany z materiału Stomahesive, który dba o stabilne połączenie worka z płytką stomijną. Worek stomijny jest wyposażony w specjalny plastikowy kranik, który usprawnia opróżnianie zawartości worka z moczu. Dołączona do worka stomijnego zastawka antyzwrotna nie dopuszcza do cofania się moczu w kierunku stomii.

Worek urostomijny 1-częściowy Stomadress Plus CONVATEC PRZEZNACZENIE:

  • Tego typu worki stomijne powinny używać osoby ze stomią moczową (tzw. urostomia, stomia urostomijna).

Worek urostomijny 1-częściowy Stomadress Plus CONVATEC ZALETY:

  • Worek stomijny ma wbudowany specjalny kranik, który pozwala na łatwe opróżnianie sprzętu z treści stomijnej;

  • Specjalny przylepiec stanowi łatwe umieszczenie płytki stomijnej do sprzętu stomijnego;

  • Jednoczęściowy system zapewnia łatwe użytkowanie wyrobu medycznego;

  • Nie utrudnia wykonywania czynności przy pielęgnacji stomii;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Worek urostomijny 1-częściowy Stomadress Plus CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

Tabela wymiarów:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka urostomijnego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków stomijnych do urostomii?

Radzimy wybrać produkty worki stomijne z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, POFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

  • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

  • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

  • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

  • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego
FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny 1-częściowy Stomadress Plus 64927, 64928, 64929, 64930 CONVATEC

Worek urostomijny 1-częściowy Stomadress Plus 64927, 64928, 64929, 64930 CONVATEC

Lekki, elastyczny, jednoczęściowy system ActiveLife łączy barierę skórną i woreczek w jeden prosty, łatwy w obsłudze system. Kran na dole pozwala na łatwe odprowadzenie moczu.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: