Worek urostomijny jednoczęściowy Esteem Uro przeźroczysty 401232 CONVATEC Zobacz większe

Worek urostomijny jednoczęściowy Esteem Uro przeźroczysty 401232 CONVATEC

783

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 24,30 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Zrealizuj zlecenie comiesięczne NFZ na stomię!! Kliknij Tutaj!

Worek urostomijny jednoczęściowy Esteem Uro CONVATEC OPIS:

   Jednoczęściowe worki stomijne Esteem Uro firmy CONVATEC przeznaczone dla osób, które cenią sobie komfort użytkowania oraz poczucie dyskrecjizostały wyprodukowane z elastycznego materiału zapewniającego swobodne wykonywanie czynności ruchowych. Specjalny przylepiec sprzętu stomijnego jest skonstruowany z materiału Stomahesive oraz chroni skórę przed podrażnieniami. Worki stomijne posiada także specjalną zastawkę antyzwrotną, która eliminuje ryzyko cofania się moczu w kierunku stomii ze sprzętu stomijnego.

Worek urostomijny jednoczęściowy Esteem Uro CONVATEC ZALETY:

  • Lekkość i poręczność wyrobu medycznego w użytkowaniu jest zapewniona dzięki jednoczęściowemu systemowi worka;

  • Elastyczny materiał zapewnia komfort w czasie użytkowania, a nadwrażliwość skóry w jej okolicy jest często związana ze stomią i wymaga intensywnej pielęgnacji stomii;

  • Zastawka antyzwrotna zapobiega cofaniu się moczu w kierunku stomii;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Worek urostomijny jednoczęściowy Esteem Uro CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

Rozmiar: 13 mm

Kolor:
PrzeźroczystyKod produktu:
401232

Producent:
CONVATEC


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka urostomijnego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków stomijnych do urostomii?

Radzimy wybrać produkty worki stomijne z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, POFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, WELLAND MEDICAL


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

  • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

  • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

  • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

  • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego
FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny jednoczęściowy Esteem Uro przeźroczysty 401232 CONVATEC

Worek urostomijny jednoczęściowy Esteem Uro przeźroczysty 401232 CONVATEC

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Customer questions & answers

No questions about the product at the moment,