Worek ileostomijny 1-częściowy otwarty z filtrem STOMOCUR IHF3020SA FOR LIFE Zobacz większe

Worek ileostomijny 1-częściowy otwarty z filtrem STOMOCUR IHF3020SA FOR LIFE

2736

Nowy produkt

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek ileostomijny 1-częściowy otwarty z filtrem STOMOCUR FOR LIFE

opis:

  Jednoczęściowy worek stomijny STOMOCUR został wyprodukowany z najnowszej generacji materiałów w celu podniesienia jakości życia pacjentom korzystającym ze sprzętu stomijnego.

  Produkt posiada specjalną folię, która stanowi doskonałą alternatywę dla filtra — skutecznie chroni przed emisją nieprzyjemnych zapachów mogących wydobywać się z wyrobu medycznego oraz odgłosami szeleszczenia. Dołączona do produktu fizelina dba o wygodę i dyskrecję w czasie noszenia. Nasz produkt jest zaopatrzony również w płytki stomijne, które dzięki swojej elastyczności nie podrażniają skóry i są łatwe w usuwaniu bez obawy, że zawartość wydostanie się na zewnątrz.

Worek ileostomijny 1-częściowy otwarty z filtrem STOMOCUR FOR LIFE

PRZEZNACZENIE:

  • worki stomijne przeznaczone są dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna)

Worek ileostomijny 1-częściowy otwarty z filtrem STOMOCUR FOR LIFE

ZALETY:

  • łatwe zakładanie i usuwanie płytki stomijnej dzięki elastycznej konstrukcji

  • specjalna folia usuwa nieprzyjemne zapachy i zapobiega szelestom

  • miękka fizelina umożliwia komfortowe i dyskretne noszenie worka

  • konstrukcja worka nie utrudnia czynności higienicznych w trakcie pielęgnacji stomi

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Worki stomijne beżowe:
Rozmiar i numer katalogowy:

  • 20-60 mm  REF-IHF3020SA

PRODUCENT: FOR LIFE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia).
Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny 1-częściowy otwarty z filtrem STOMOCUR IHF3020SA FOR LIFE

Worek ileostomijny 1-częściowy otwarty z filtrem STOMOCUR IHF3020SA FOR LIFE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: