Sklep medyczny - Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Ileo Mini IM3610C -FOR LIFE- worki stomijne- Refundacja NFZ - Tanio Zobacz większe

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Ileo Mini IM3610C FOR LIFE

2745

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 10,00 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Ileo Mini FOR LIFE opis:

   Wbudowany jednoczęściowy system gwarantuje wygodne i dyskretne używanie worka. Worek stomijny jest wyprodukowany z miękkiej fizeliny, która wykazuje wysokiej jakości właściwości chroniące skórę. Dołączony do sprzętu stomijnego filtr skutecznie redukuje emisję nieprzyjemnych zapachów oraz nie dopuszcza do "balonowania" produktu.

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Ileo Mini FOR LIFE

PRZEZNACZENIE:

  • worki stomijne przeznaczone są dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna), mogą być używane przez osoby dorosłe i dzieci

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Ileo Mini FOR LIFE

ZALety:

  • wygoda i dyskrecja użytkowania sprzętu stomijnego dzięki jednoczęściowemu systemowi worka

  • fizelina chroniąca przed podrażnieniami i odparzeniami skóry

  • specjalny filtr chroni przed nieprzyjemnymi zapachami z wyrobu medycznego

  • nie utrudnia pielęgnacji stomii

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Worki stomijne przeźroczyste:

Rozmiar i numer katalogowy:

  • 10-40 mm — REF IM3610C


CENA NA AUKCJI DOTYCZY 1 SZTUKI

PRODUCENT: FOR LIFE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.
P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia).
Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania zlecenia (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Ileo Mini IM3610C FOR LIFE

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Ileo Mini IM3610C FOR LIFE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: