Worek stomijny jednoczęściowy Confidence Natural Soft Convex SALTS

Nowy produkt

Worek opuszczalny 1-częściowy z płytką wypukłą tylu convex do kolostomii i ileostomii

Więcej szczegółów

W magazynie

Cena: 40,50 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Worek stomijny jednoczęściowy Confidence Natural Soft Convex SALTS

Worek otwarty 1-częściowy, beżowy przeznaczony dla pacjentów z kolostomią i ileostomią. Płytka nasączona jest z wyciągiem z aloesu, dzięki czemu dodatkowo  koi i chroni skórę wokół stomii. Mocny klej przylepca został opracowany tak, aby szybko przyklejał się i pozostawał na dłużej, aby poprawić bezpieczeństwo i zmniejszyć przecieki. 

Worek stomijny jednoczęściowy Confidence Natural Soft Convex SALTS przeznaczenie:

 • Worek przeznaczony jest dla osób z kolostomią oraz ileostomią 

Worek stomijny jednoczęściowy Confidence Natural Soft Convex SALTS zalety:

 • Miękkie szlufki na pasek dla dodatkowego bezpieczeństwa i komfortu.

 • Łatwy w użyciu wylot ma dyskretną nieprzezroczystą folię i zakładkę drenażową, która ułatwia otwieranie i opróżnianie worka . 

 • Jest łatwy w czyszczeniu i zwija się, aby zabezpieczyć zamknięcie za pomocą skrzydełek na rzepy.

 • Dyskretne zamknięcie chowa się pod miękką osłoną i jest bezpiecznie utrzymywane na miejscu przez ukryty materiał haczykowy, co zapewnia dodatkowy komfort i bezpieczeństwo.

 • Filtr z węgla drzewnego i konstrukcja wewnętrznej warstwy folii pomagają zminimalizować nieprzyjemny zapach i balonowanie poprzez poprawę przepływu powietrza.

 • Miękka beżowa osłona z przezroczystą zakładką ułatwia oglądanie i pozycjonowanie

Worek stomijny jednoczęściowy Confidence Natural Soft Convex SALTS informacje o produkcie:

*Czas oczekiwania na wariant z gwiazdką około 12 tygodni 


Producent:
SALTS

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUNCOLOPLASTCONVATECFOR LIFEPOFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o.SALTSWELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 - sprzęt stomijny - lezenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

 

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

 

Opinie

Napisz opinię

Worek stomijny jednoczęściowy Confidence Natural Soft Convex SALTS

Worek stomijny jednoczęściowy Confidence Natural Soft Convex SALTS

Worek opuszczalny 1-częściowy z płytką wypukłą tylu convex do kolostomii i ileostomii

Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: