Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect FOR LIFE Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect FOR LIFE

Nowy produkt

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

FOR LIFE Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect
opis:

   Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR to innowacyjny produkt dostosowany do oczekiwań pacjentów. Nowoczesna konstrukcja zapewnia wygodne i dyskretne użytkowanie produktu.

   Worek stomijny został wyprodukowany z folii, która hamuje emisję nieprzyjemnych zapachów oraz fizeliny, która wykazuje właściwości ochronne i pielęgnacyjne skóry. Dołączone do produktu cienkie i elastyczne płytki stomijne szybko dopasowują się do ciała oraz stanowią bezproblemowe usuwanie, bez obawy, że zawartość wydostanie się na zewnątrz. Posiadamy w ofercie dwie wersje sprzętu stomijnego: beżową oraz przeźroczystą.

FOR LIFE Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect


   Tego rodzaju worki stomijne przeznaczone są dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna).


FOR LIFE Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect

 ZALETY:

  • miękka fizelina worka stomijnego jest niezwykle łagodna dla skóry;

  • wygoda i dyskrecja w czasie noszenia wyrobu medycznego dzięki nowoczesnej formule;

  • dołączone do produktu płytki stomijne łatwo dopasowują się do ciała;

  • zapewnia wygodę w trakcie pielęgnacji stomii.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Rozmiar i numery katalogowe:CENA NA AUKCJI DOTYCZY 1 SZTUKI

PRODUCENT:
FOR LIFE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia).

Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania zlecenia (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect FOR LIFE

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect FOR LIFE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: