Worek urostomijny 1-częściowy SenSura Mio Concave 184000, 184010, 184020, 184030, 184040, 184050 COLOPLAST

Nowy produkt

SenSura Mio Concave to linia produktów stomijnych, które dopasowują się do wypukłości ciała dzięki elastycznemu przylepcowi i wygiętej płytce stomijnej w kształcie gwiazdy.

Więcej szczegółów

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 30,20 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Worek urostomijny 1-częściowy SenSura Mio Concave COLOPLAST OPIS:

   Jednoczęściowy worek urostomijny SenSura Mio Concave to szczęśliwa gwiazda dla twoich jelit. Tego typu forma płytki sprawia, że produkt dobrze wpasowuje się do wszelkich przepuklin lub krzywizn, nie odstępując chronionego ciała na krok, nawet w razie wzmożonej ruchliwości.

   Konstrukcja worka stomijnego SenSura Mio Concave nie powoduje fałdów ani zmarszczek skóry, do której promienie gwieździstego materiału przylegają, a pierścień w miejscu centralnym pełni rolę wskazania stref docisku oraz utrzymuje ułożenie przylepca. Zamów jednoczęściowy worek urostomijny SenSura Mio Concave i ciesz się szybkim powrotem do zdrowia już teraz!

Worek urostomijny 1-częściowy SenSura Mio Concave COLOPLAST PRZEZNACZENIE:

   Worek urostomijny SenSura Mio Concave to pierwszy produkt zaprojektowany specjalnie, aby dopasowywać się do wypukłości, przepuklin i krzywizn. Oferta wskazana jest osobom po operacjach na przepukliny i innych zabiegach chirurgicznych.

Worek urostomijny 1-częściowy SenSura Mio Concave COLOPLAST ZALETY:

  • Miękki materiał oraz odpowiedni kształt worka urostomijnego dopasowuje się do wypukłości i krzywizn na ciele pacjenta;

  • Brak śladów noszenia produktu;

  • Łatwość założenia materiału nawet dla osoby nigdy nienakładających płytek stomijnych;

  • Trwałe działanie przylepca;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

 

Worek urostomijny 1-częściowy SenSura Mio Concave COLOPLAST INFORMACJE O PRODUKCIE:

Tabela wymiarów:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka urostomijnego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych worków stomijnych do urostomii?

Radzimy wybrać worki stomijne z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, POFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

  • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

  • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

  • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

  • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny 1-częściowy SenSura Mio Concave 184000, 184010, 184020, 184030, 184040, 184050 COLOPLAST

Worek urostomijny 1-częściowy SenSura Mio Concave 184000, 184010, 184020, 184030, 184040, 184050 COLOPLAST

SenSura Mio Concave to linia produktów stomijnych, które dopasowują się do wypukłości ciała dzięki elastycznemu przylepcowi i wygiętej płytce stomijnej w kształcie gwiazdy.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: