Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Flexima 044015T, 044115T BBRAUN

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 12,30 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

B.BRAUN Worek kolostomijny zamknięty 1-częśćiowy Flexima
opis:

   Worek stomijny Flexima firmy B. BRAUN ma wbudowany jednoczęściowy system, który ze względu na swoją lekkość i poręczność cieszy się dużą popularnością na rynku medycznym.

   Ten worek kolostomijny posiada ergonomiczny kształt, który z łatwością dopasowuje się do kształtu ciała, pozwalając na swobodne wykonywanie czynności ruchowych. Specjalna folia stanowi doskonałą alternatywę dla filtra – chroni przed wydzielaniem nieprzyjemnych zapachów oraz "balonowaniem" produktu. Dodatkowym atutem sprzętu stomijnego Flexima jest miękka fizelina, która chroni skórę przed odparzeniami. Nasza oferta posiada dwie wersje tego sprzętu stomijnego: beżową oraz przeźroczystą.

B.BRAUN Worek kolostomijny zamknięty 1-częśćiowy Flexima

 przeznaczenie:

   Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby ze stomią jelita grubego (kolostomia, stomia kolostomijna).

B.BRAUN Worek kolostomijny zamknięty 1-częśćiowy Flexima

 zalety:

  • lekkość użytkowania sprzętu stomijnego dzięki jednoczęściowemu systemowi;

  • miękka fizelina worka stomijnego nie powoduje podrażnień skóry;

  • innowacyjna folia redukuje emisję nieprzyjemnych zapachów oraz "balonowaniu" produktu;

  • zastosowanie niniejszego produktu nie sprawia kłopotów w trakcie pielęgnacji stomii.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Rozmiar i numery katalogowe:PRODUCENT: B.BRAUN

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).

Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Flexima 044015T, 044115T BBRAUN

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Flexima 044015T, 044115T BBRAUN

30 Inne produkty w tej samej kategorii: