Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Flexima Maxi B. BRAUN

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 16,20 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

B.BRAUN Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Flexima Maxi
opis:

   Worek zamknięty Flexima Maxi jest odpowiedni dla osób, które w doborze sprzętu stomijnego zwracają szczególną uwagę na jego poręczność.

   Jednoczęściowy system worka kolostomijnego sprawia, że sprzęt jest wyjątkowo lekki i poręczny w użytkowaniu. Do worka stomijnego dołączono hydrokoloidowy przylepiec, który umożliwia sprawne połączenie worka z płytką stomijną. Innowacyjna folia z powodzeniem zastępuje filtr – skutecznie hamuje wydzielanie przykrych zapachów i nie powoduje szeleszczenia. Funkcjonalny zarys worka stomijnego sprawia, że produkt doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i umożliwia swobodne wykonywanie czynności ruchowych. W naszej ofercie znajdziesz dwie wersje wyrobu medycznego: beżową oraz przeźroczystą.


B.BRAUN Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Flexima Maxi

przeznaczenie:

   Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby ze stomią jelita grubego (kolostomia, stomia kolostomijna).


B.BRAUN Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Flexima Maxi

Zalety:

  • worek stomijny dopasowuje się do kształtu ciała za pomocą specjalnie wyprofilowanego zarysu;

  • sprzęt stomijny posiada innowacyjną folię, stanowiącą skuteczną ochronę przed przykrymi zapachami oraz szeleszczeniem produktu;

  • sprawne połączenie worka stomijnego z płytką za pomocą hydrokoloidowego przylepca;

  • nie utrudnia czynności wykonywanych w trakcie pielęgnacji stomii.W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Rozmiar i numery referencyjne:

PRODUCENT: B.BRAUN

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY


WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:


Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).

Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.


Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Flexima Maxi B. BRAUN

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Flexima Maxi B. BRAUN

30 Inne produkty w tej samej kategorii: