Wózek inwalidzki ze stopów lekkich ONE MEYRA Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich ONE MEYRA

Nowy produkt

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich ONE MEYRA:
Wygodny i wytrzymały, lekki wózek inwalidzki stworzony specjalnie dla panów. Opływowy kształt wózka jest specjalnie dopasowany do potrzeb panów. Rama wózka została rozszerzona w okolicach kolan, tak aby lepiej dopasować się do męskich figur. Wyposażony został w nowoczesną i lekką ramę „frame box" - to sprawia, że wózek ten jest bardzo wytrzymały. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich ONE MEYRA OPIS:

   Wygodny i wytrzymały, lekki wózek inwalidzki stworzony specjalnie dla panów. Opływowy kształt wózka jest specjalnie dopasowany do potrzeb panów. Rama wózka została rozszerzona w okolicach kolan, tak aby lepiej dopasować się do męskich figur. Wyposażony został w nowoczesną i lekką ramę „frame box" - takie rozwiązanie sprawia, że wózek ten jest bardzo wytrzymały.
  
Ręczny wózek inwalidzki posiada wiele opcji dodatkowych, które sprawiają, że użytkownik wózka czuje się wygodnie i komfortowo. Jest możliwość wyboru kąta nachylenia kół tylnych (kamber do wyboru 0,1 bądź 2 stopnie na stronę.

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich ONE MEYRA PRZEZNACZENIE:

   Jest to nowoczesny lekki wózek inwalidzki stworzony z myślą o mężczyznach. Kształt siedziska i oparcia został zaprojektowany specjalnie dla panów. Dzięki dużej zwrotności wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność oraz ułatwia manewrowanie i pokonywanie barier architektonicznych. Idealny do poruszania się na zewnątrz.

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich ONE MEYRA ZALETY:

 • możliwość dopasowanie wielu ustawień wózka takich jak: kąt nachylenia siedziska, szerokość siedziska, wysokość oparcia i szerokość oparcia. Pozwala to na dopasowanie wózka do potrzeb użytkownika tak, aby zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo;
 • regulacja środka ciężkości pozwala na lepsze manewrowanie ręcznym wózkiem inwalidzkim;
 • estetyka – możliwość wyboru szerokiej gamy tapicerek wózka;
 • możliwość wyboru rozmiarów wielu elementów (kółka przednie, tylnych, montaż rączek i kółek antywywrotowych).WÓZEK INWALIDZKI ZE STOPÓW LEKKICH ONE OPCJE:

   Kierując się różnicami w budowie anatomicznej między kobietą a mężczyzną zastosowane zostały nowe rozwiązania, która sprawiają, że kształt przedniej części ramy wraz z innymi elementami tworzą wózek idealny dla poszczególnych płci One - stworzyliśmy lekki wózek inwalidzki dla Panów z poszerzeniem ramy w okolicy kolan dla większego komfort. Dodatkowo kształt frontu oraz elementu łączącego podkreśla jego męski charakter:

 • lekka rama zamknięta typu frame box wykonana z wysokogatunkowego aluminium;
 • tworzywowe osłony w wersji podstawowej;
 • płynna regulacja środka ciężkości;
 • szerokość siedziska od 34 do 44 cm;
 • wysokość oparcia od 25 do 35 cm;
 • głębokość siedziska od 38 cm;
 • kąt nachylenia siedziska: 7,9,11 stopni;
 • szeroka gama kolorystyczna ram;
 • kąt nachylenia kół tylnych - kamber do wyboru 0, 1 lub 2 stopnie na stronę;
 • waga wózka od 9,0 kg;
 • nośność wózka 120 kg;
 • wózek aktywny na ramie sztywnej.

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich AMIGO MEYRA DANE TECHNICZNE:

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich ONE MEYRA. Dane techniczne. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252
**OPCJE DODATKOWE:
Wózek inwlidzki za stopów lekkich ONE MEYRA. Opcje dodatkowe. Boczek, krótkie rączki do pchania, hamulec motylkowy, koła, boczek aktywny, osłona kolan, oparcie bez rączek, rączki składane.
** W RAZIE WYBORU OPCJI DODATKOWYCH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY
KOD PRODUKTU: DRVL0J

PRODUCENT: MEYRASklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!


Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, COMFORT, MEYRA, MOBILEX, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRON, VERMEIREN.Wózki inwalidzkie
w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:


W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

 • wózki inwalidzkie dziecięce;
 • wózki inwalidzkie ręczne;
 • wózki inwalidzkie aktywne;
 • wózki inwalidzkie elektryczne;
 • wózki inwalidzkie toaletowe;
 • wózki inwalidzkie stabilizujące.

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena wynosi niewiele? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie. Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości. Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ -dofinansowanie do wózka inwalidzkiego przysługuje na:

Kod NFZ- rodzaje wózków:
 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim- dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ? Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich ONE MEYRA

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich ONE MEYRA

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich ONE MEYRA:
Wygodny i wytrzymały, lekki wózek inwalidzki stworzony specjalnie dla panów. Opływowy kształt wózka jest specjalnie dopasowany do potrzeb panów. Rama wózka została rozszerzona w okolicach kolan, tak aby lepiej dopasować się do męskich figur. Wyposażony został w nowoczesną i lekką ramę „frame box" - to sprawia, że wózek ten jest bardzo wytrzymały. 

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Customer questions & answers

No questions about the product at the moment,