Wózek toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO Zobacz większe

Wózek toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO

2564

Nowy produkt

WÓZEK TOALETOWY TRANSPORTOWY FS 692 TIMAGO OPIS:
Wygodny i solidny inwalidzki wózek toaletowy transportowy, który ułatwi Ci codzienną higienę. Wózek toaletowy jest wyposażony w pojemnik sanitarny znajdujący się pod siedziskiem oraz cztery obrotowe koła, dzięki którym można najeżdżać na sedes.

Więcej szczegółów

Cena: 743,00 zł

Więcej informacji

Wózek toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO OPIS:

   Wygodny i solidny inwalidzki wózek toaletowy transportowy, który ułatwi Ci codzienną higienę. Wózek toaletowy jest wyposażony w pojemnik sanitarny znajdujący się pod siedziskiem oraz cztery obrotowe koła, dzięki którym można najeżdżać na sedes.

Wózek toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Toaletowy wózek transportowy FS 692 stworzony został z myślą o osobach z chorobami neurologicznymi, dysfunkcjami ruchowymi oraz dla wszystkich tych, którzy mają problemy z poruszaniem się. Przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń i tylko z pomocą osoby towarzyszącej.

Wózek toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO ZALETY:

 • Solidna konstrukcja wózka toaletowego FS 692 oparta na wytrzymałej stalowej malowanej proszkowo ramie;

 • Komfort, który zapewniają miękkie tapicerowane łatwe do czyszczenia siedzisko, oraz uchylne podłokietniki, ułatwiające codzienną eksploatację wózka inwalidzkiego;

 • Pojemnik sanitarny;

 • Cztery obrotowe koła z hamulcami, które zapewniają bezpieczeństwo i stabilne ustawienie transportowego wózka toaletowego podczas codziennej toalety;

 • Składana rama bardzo ułatwiająca transport toaletowego wózka inwalidzkiego;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Wózek toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

 • Funkcja: Toaletowo transportowa

 • Rama: Stalowa malowana proszkowo

 • Siedzisko: Miękkie tapicerowane

 • Podłokietniki: Uchylne

 • Pojemnik sanitarny: Tak

 • Podnóżki: Uchylne i zdejmowane

 • Koła: 4 obrotowe z hamulcami

 • Możliwość najeżdżania na sedes: Tak

 • Stosowanie pod prysznic: Nie


Kod produktu:
FS 692

Producent: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich aktywnych?

Zobacz nasze propozycje:

Radzimy wybrać wózki inwalidzkie aktywne z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: APCO, ARMEDICAL, COMFORT, E-VOOLT, LEVICARE, MEYRA, MOBILEX, MyWam, SUNRISE MEDICAL, TIMAGO.

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA

Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

 

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:

W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

 

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK
Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś!
Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.

Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego.

Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.


Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 - wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2021-01-21

Najlepszy

Wózek kupiłam 3 miesiące temu bo kupiłam już wcześniej transfer na wannę marki Timago i tez się świetnie sprawdza a cena jest przystępna a jakość bardzo dobra i dlatego polecam.

  Oceń 
  2019-10-22

  Polecam!!!

  Kilka miesięcy temu kupiłem dla mojej babci toaletowy wózek inwalidzki FS 692 TIMAGO. Sądzę, że był to bardzo dobry wybór. Wózek jest wygodny, poręczny, bezpieczny. Świetnie sprawdza się w naszej ciasnej łazience. Został również wyposażony w cztery obrotowe koła, które umożliwiają swobodne najechanie nim na muszlę klozetową. Dodatkowa zaleta to wiaderko sanitarne pełniące funkcję przenośnej toalety, a także znacznie ułatwiające opiekunowi osoby starszej wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest naprawdę godny polecenia: szeroki asortyment wózków inwalidzkich, profesjonalne doradztwo, szybka obsługa, a do tego bardzo korzystna cena rynkowa. Serdecznie dziękuję!!!

   Oceń 
   2019-09-20

   Zdecydownie polecam.

   Kupiłem dla mojego dziadka wózek inwalidzki toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wózek został wykonany z materiałów łatwych w utrzymaniu czystości, co według mnie jest bardzo ważne, jeśli chodzi o osoby starsze. Ponadto wózek jest zwrotny, poręczny, bezpieczny i wygodny. Można nim swobodnie wjeżdżać do wąskiej łazienki. Kolejny plus tego modelu to wiaderko sanitarne, które znacznie ułatwia wykonywanie czynności związanych z codzienną higieną i pielęgnacją. Bardzo dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za praktyczne porady dotyczące wózka inwalidzkiego oraz profesjonalną obsługę.

    Oceń 
    2019-09-18

    Zdecydownie polecam.

    Ostatnio kupiłem dla mojego dziadka wózek inwalidzki toaletowy transportowy. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wózek wyposażony jest w cztery obrotowe, którymi można swobodnie najechać na muszlę klozetową. Kolejnym plusem jest siedzisko łatwe do dezynfekcji, co według jest bardzo ważne w przypadku osób starszych, uchylane podłokietniki oraz wiaderko sanitarne, które również ułatwia wykonywanie czynności związanych z codzienną pielęgnacją, toaletą i higieną. Bardzo dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za rzeczowe porady dotyczące modelu i szybką obsługę. Naprawdę gorąco polecam!!!!

     Oceń 
     2019-09-06

     Polecam!!!

     Ostatnio kupiłem mojej babci wózek inwalidzki toaletowy transportowy 692 TIMAGO. Wózek jest wygodny, stabilny i zwrotny. Został wykonany z materiałów łatwych w utrzymaniu czystości. Rewelacyjnie sprawdza się w naszej małej, wąskiej łazience. Bardzo dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za profesjonalne doradztwo i nieocenioną pomoc w wyborze właśnie tego modelu.

      Oceń 
      2019-08-30

      Polecam wszystkim!!!

      Pół roku temu kupiłem mojemu dziadkowi wózek inwalidzki toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO. Jesteśmy z niego zadowoleni. Wózek jest praktyczny, lekki i łatwy do manewrowania. Dodatkową jego zaletą jest zdejmowane siedzisko oraz wiaderko sanitarne, które znacznie ułatwia wykonywanie czynności związanych z codzienną higieną i pielęgnacją. Bardzo dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za rzeczowe porady i szybką obsługę. Naprawdę gorąco polecam!!!!

       Oceń 
       2019-07-31

       Zachęcam do kupna.

       Niedawno kupiłem dla mojego dziadka wózek inwalidzki toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Znacznie ułatwia codzienną pielęgnację. Ponadto wyposażony jest w cztery obrotowe koła, które umożliwiają swobodne najechanie nim na sedes oraz pojemnik sanitarny

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Wózek toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO

        Wózek toaletowy transportowy FS 692 TIMAGO

        WÓZEK TOALETOWY TRANSPORTOWY FS 692 TIMAGO OPIS:
        Wygodny i solidny inwalidzki wózek toaletowy transportowy, który ułatwi Ci codzienną higienę. Wózek toaletowy jest wyposażony w pojemnik sanitarny znajdujący się pod siedziskiem oraz cztery obrotowe koła, dzięki którym można najeżdżać na sedes.

        27 Inne produkty w tej samej kategorii: