Sklep medyczny - Wózek prysznicowo toaletowy na małych kołach MOBILEX - wózek inwalidzki - z wc - podłokietnik - Niska cena! Zobacz większe

Wózek prysznicowo-toaletowy na małych kołach MOBILEX

316

Nowy produkt

WÓZEK PRYSZNICOWO TOALETOWY NA MAŁYCH KOŁACH
dla osób niepełnosprawnych, który pomoże Ci w codziennej toalecie. Bardzo wygodny, komfortowy i stabilny, dzięki czemu codzienny prysznic weźmiesz z łatwością. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja zapewni Ci bezpieczeństwo i spokój. Posiadała wygodne odchylane podłokietniki i podnóżki, dzięki czemu łatwiej z niego wstaniesz.

Więcej szczegółów

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 1 232,00 zł

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjaliste, który dokona pomiaru. Zadzwoń 600 202 465.

Uwaga!
W celu ustalenia czasu realizacji prosimy o kontakt. 

Zdjęcia mają charakter poglądowy. 

Wózek prysznicowo-toaletowy na małych kołach Mobilex 

Wózek toaletowy dla osób niepełnosprawnych, który pomoże Ci w codziennej toalecie. Bardzo wygodny, komfortowy i stabilny, dzięki czemu codzienny prysznic weźmiesz z łatwością. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja wózka inwalidzkiego zapewni Ci bezpieczeństwo i spokój. Wózek toaletowo prysznicowy posiadała wygodne odchylane podłokietniki i podnóżki, dzięki czemu łatwiej z niego wstaniesz. Ten model wózka toaletowego dla osób niepełnosprawnych jest standardowo wyposażony w małe tylne koła. Wózek inwalidzki posiada także wiaderko sanitarne, oraz maskownicę otworu toaletowego.
 

Wózek prysznicowo-toaletowy na małych kołach Mobilex przeznaczenie:

Wózek prysznicowo toaletowy przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń. Stworzony głównie z myślą o osobach cierpiących na choroby neurologiczne i tych, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Komfort tego inwalidzkiego wózka toaletowego sprawa, że jest to idealny wybór także dla osób starszych.

Wózek prysznicowo - toaletowy na małych kołach Mobilex zalety:

 • Wytrzymała i stabilna aluminiowa konstrukcja wózka toaletowo-prysznicowego sprawia, że zapewnia Ci on bezpieczeństwo, co jest szczególnie ważne podczas codziennej toalety;

 • Komfort, który zapewniają wygodne podłokietniki siedzisko i oparcie;

 • Uchylne podłokietniki i odchylane podnóżki ułatwiające codzienną eksploatację wózka toaletowego;

 • Dzięki małym kółkom tylnym transport toaletowego wózka inwalidzkiego nie sprawia żadnych problemów;

 • Niezależne hamulce na każdym z kół wydatnie zwiększają bezpieczeństwo.

Wózek prysznicowo-toaletowy na małych kołach Mobilex dane techniczne:

 • Szerokość siedziska: 45 cm;

 • Szerokość między podłokietnikami: 48 cm;

 • Całkowita szerokość wózka prysznicowo-toaletowego: 56 cm;

 • Głębokość siedziska: 43 cm;

 • Wysokość siedziska nad podłoże: 50 – 55 cm;

 • Wysokość toaletowego wózka inwalidzkiego z oparciem: 96 – 101 cm;

 • Waga: 12,9 kg;

 • Obciążenie: do 150 kg;

 • Rodzaj kół: gumowe pełne;

 • Średnica kół: 5″.

Karta produktu

Producent: MOBILEX


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO.  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?). 

W razie pytań służymy pomocą.Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.

INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek prysznicowo-toaletowy na małych kołach MOBILEX

Wózek prysznicowo-toaletowy na małych kołach MOBILEX

WÓZEK PRYSZNICOWO TOALETOWY NA MAŁYCH KOŁACH
dla osób niepełnosprawnych, który pomoże Ci w codziennej toalecie. Bardzo wygodny, komfortowy i stabilny, dzięki czemu codzienny prysznic weźmiesz z łatwością. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja zapewni Ci bezpieczeństwo i spokój. Posiadała wygodne odchylane podłokietniki i podnóżki, dzięki czemu łatwiej z niego wstaniesz.

29 Inne produkty w tej samej kategorii: