Wózek prysznicowo-toaletowy na dużych kołach MOBILEX Zobacz większe

Wózek prysznicowo-toaletowy na dużych kołach MOBILEX

317

Nowy produkt

Wózek dla osób niepełnosprawnych, który pomoże Ci w codziennej toalecie. Bardzo wygodny, komfortowy i stabilny, dzięki czemu codzienny prysznic weźmiesz z łatwością. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja wózka MOBILEX zapewni Ci bezpieczeństwo i spokój. Wózek toaletowo prysznicowy posiadała wygodne odchylane podłokietniki i podnóżki. Ten model jest standardowo wyposażony w duże tylne koła 

Więcej szczegółów

Cena: 1 848,00 zł

Więcej informacji

Uwaga!
W celu ustalenia czasu realizacji prosimy o kontakt. 

Zdjęcia mają charakter poglądowy. 

Wózek prysznicowo toaletowy na dużych kołach Mobilex

Wózek dla osób niepełnosprawnych, który pomoże Ci w codziennej toalecie. Bardzo wygodny, komfortowy i stabilny, dzięki czemu codzienny prysznic weźmiesz z łatwością. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja wózka inwalidzkiego MOBILEX zapewni Ci bezpieczeństwo i spokój. Wózek toaletowo prysznicowy posiadała wygodne odchylane podłokietniki i podnóżki, dzięki czemu łatwiej wstaniesz z wózka. Ten model jest standardowo wyposażony w duże tylne koła. Wózek inwalidzki prysznicowo toaletowy posiada także wiaderko sanitarne, oraz maskownicę otworu toaletowego.

 

Wózek prysznicowo toaletowy na dużych kołach Mobilex przeznaczenie:

   Inwalidzki wózek prysznicowo toaletowy przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń. Stworzony głównie z myślą o osobach cierpiących na choroby neurologiczne i tych, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Komfort tego modelu sprawa, że jest to idealny wybór także dla osób starszych.

Wózek prysznicowo toaletowy na dużych kołach Mobilex zalety:

 • Wytrzymała i stabilna aluminiowa konstrukcja wózka toaletowego sprawia, że zapewni Ci on bezpieczeństwo, co jest szczególnie ważne podczas codziennej toalety;

 • Komfort, który zapewniają wygodne podłokietniki siedzisko i oparcie;

 • Uchylne podłokietniki i odchylane podnóżki ułatwiające codzienną eksploatację wózka toaletowego;

 • Niezależne hamulce na każdym z kół wydatnie zwiększają bezpieczeństwo wózka inwalidzkiego;


Wózek prysznicowo toaletowy na dużych kołach Mobilex dane techniczne:

 • Szerokość siedziska: 45 cm

 • Szerokość między podłokietnikami: 48 cm  

 • Całkowita szerokość wózka prysznicowo toaletowego: 67 cm

 • Głębokość siedziska: 43 cm

 • Wysokość siedziska nad podłoże: 50-55 cm

 • Wysokość wózka toaletowego z oparciem: 96-101 cm

 • Waga: 15,8 kg

 • Obciążenie: do 150 kg

 • Rodzaj kół przednich: gumowe pełne

 • Rodzaj kół tylnych: gumowe pełne

 • Średnica kół tylnych: 24” x 1 3/8”

 • Średnica kół przednich: 5”


KARTA PRODUKTU

Producent: MobilexSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO.  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?). 

W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.

INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-08-26

Gorąco polecam!!!

Kupiłem mojemu dziadkowi wózek inwalidzki prysznicowo-toaletowy na dużych kołach MOBILEX. Wózek jest bardzo wygodny, bezpieczny, lekki i zwrotny. Ponadto zapewnia osobie niepełnosprawnej maksymalną wygodę. Rewelacyjnie sprawdza się w naszej łazience. Serdecznie dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za praktyczne porady dotyczące wózka oraz profesjonalną obsługę.

  Oceń 
  2019-08-06

  Polecam!!!

  Jakiś czas temu kupiłem mojej babci wózek inwalidzki prysznicowo-toaletowy na dużych kołach MOBILEX. Nie żałujemy tego wyboru. Wózek jest bezpieczny, lekki i zwrotny. Wykonany z materiałów łatwych w utrzymaniu czystości. Świetnie sprawdza się w naszej małej łazience.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Wózek prysznicowo-toaletowy na dużych kołach MOBILEX

   Wózek prysznicowo-toaletowy na dużych kołach MOBILEX

   Wózek dla osób niepełnosprawnych, który pomoże Ci w codziennej toalecie. Bardzo wygodny, komfortowy i stabilny, dzięki czemu codzienny prysznic weźmiesz z łatwością. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja wózka MOBILEX zapewni Ci bezpieczeństwo i spokój. Wózek toaletowo prysznicowy posiadała wygodne odchylane podłokietniki i podnóżki. Ten model jest standardowo wyposażony w duże tylne koła 

   26 Inne produkty w tej samej kategorii: