Poduszka przeciwodleżynowa SuperŻel Zobacz większe

Poduszka przeciwodleżynowa Super Żel REHA FUND

Nowy produkt

Wysyłka 24H

119,01 zł

Więcej informacji

PODUSZKA PRZECIWODLEŻYNOWA SUPER ŻEL REHA FUND

Opis produktu:

Rewolucyjna poduszka przeciwodleżynowa z wkładem żelowym dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii sprawia, że profilaktyka oraz leczenie odleżyn nabiera nowego znaczenia. Unikalny profil medyczny i otwarta struktura pianki umożliwia swobodne krążenie powietrza, rozprasza ciepło i wilgoć na skórze pacjenta.

Wkład, żelowy zapewnia doskonałą redystrybucję nacisku na szerokiej powierzchni, dzięki czemu znacznie redukuje nacisk na ciało. Dolna warstwa pianki doskonale stabilizuje poduszkę. W efekcie dwie warstwy pianki o różnych gęstościach i profilu, a także wkład żelowy sprawiają, że długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej nie stanowi już problemu.

Cechy:

  • znacznie redukuje i rozkłada nacisk podłoża na ciało

  • doskonale dopasowuje się do kształtu miednicy

  • zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza

  • posiada trudno-przepuszczalny dla cieczy i paro-przepuszczalny pokrowiec z kieszonką na drobiazgi i rzepem dla lepszej stabilizacji pozycji siedzącej

  • przeznaczona dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej np. przy komputerze, na wózku inwalidzkim, w samochodzie, w pracy.


Wymiary (szer. x głęb. x wys.): 44 x 42 x 7 cm,

Dostępna w dodatkowych szerokościach: 40 cm, 48 cm

Producent: REHA FUND


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Poduszka przeciwodleżynowa Super Żel REHA FUND

Poduszka przeciwodleżynowa Super Żel REHA FUND

30 Inne produkty w tej samej kategorii: