Pieluchomajtki Super Seni Trio M 10 szt. TZMO

121

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 35,00 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

 

Pieluchomajtki Super Seni Trio M 10 szt. TZMO OPIS:

   Super Seni Trio to pieluchomajtki przepuszczające powietrze, przeznaczone do użytku zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, idealne dla osób aktywnych oraz tych z ograniczoną mobilnością, które borykają się z ciężkim i bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu. Dzięki nim użytkownicy mogą cieszyć się uczuciem suchości, a ich wygoda i komfort użytkowania są na najwyższym poziomie.

   Pieluchomajtki Super Seni Trio oferują szeroką gamę rozmiarów, co umożliwia dobranie produktu idealnie dopasowanego do potrzeb użytkownika, zachowującego przy tym wszystkie swoje właściwości chłonne. Pamiętaj, że nieodpowiednio dobrana pielucha może prowadzić do problemów zarówno finansowych, jak i zdrowotnych!

 

Dostępne rozmiary produktu Super Seni Trio M 10 szt.:

(Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar. Jeśli jednak obwody mieszczą się w dwóch różnych przedziałach, wybierz większy rozmiar.)

 • rozmiar S — obwód 55-80 cm

 • rozmiar M — obwód 75-110 cm

 • rozmiar L — obwód 100-150 cm

 • rozmiar XL — obwód 130-170 cm

 

   Technologie zastosowane w Super Seni Trio szybko odprowadzają wilgoć od skóry, a następnie równomiernie rozprowadzają ją po całym wkładzie chłonnym. Dodatkowo wkład chłonny został zaprojektowany tak, aby jego chłonna masa była rozmieszczona w miejscach, gdzie jest najbardziej potrzebna.

   Pieluchomajtki Super Seni Trio są wyprodukowane z niezwykle miękkiej i delikatnej włókniny, zapewniającej komfort nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Ich wkład chłonny, zwężający się w kroku, gwarantuje doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Z myślą o wygodzie użytkownika, Super Seni Trio zostały zaprojektowane, aby podkreślić, jak ważny jest komfort w codziennym życiu.

   Specjalna konstrukcja warstwy zewnętrznej pieluchomajtek Super Seni Trio, w połączeniu z oddychającą włókniną w skrzydełkach bocznych, umożliwia przepuszczanie powietrza, jednocześnie zatrzymując ciecz. W rezultacie przekłada się to na mniejsze ryzyko powstawania odparzeń i podrażnień skóry oraz redukuje ryzyko odleżyn.

 

   W pieluchomajtkach Super Seni Trio zastosowane są przylepcorzepy, które możesz wielokrotnie odpinać i zapinać, a tym samym kontrolować zawartość pieluchomajtek. Dodatkowo każdy produkt jest zaopatrzony w indykator wilgotności, który pozwala wizualnie ocenić konieczność zmiany produktu nawet bez potrzeby jego odpinania. Elastyczność wyrobu gwarantuje ściągacz taliowy, który koryguje wszystkie niedoskonałości podczas zakładania. Osłonki boczne skutecznie zapobiegają przeciekaniu pieluchy.

 

   Nieprzyjemny zapach jest wynikiem działania bakterii, które rozkładają mocz, prowadząc do pojawienia się nieprzyjemnej woni. W pieluchomajtkach Super Seni Trio zastosowano superabsorbent o silnych właściwościach chłonnych — nie tylko absorbuje on ciecz, ale również przekształca ją w żel, co skutecznie ogranicza wydzielanie nieprzyjemnego zapachu.

   Wszystkie modele pieluchomajtek Super Seni są wyposażone w indykator wilgotności, który umożliwia ocenę potrzeby wymiany produktu bez konieczności jego rozpinania. W przypadku, gdy zachodzi potrzeba odklejenia przylepców, na przykład w celu dostosowania produktu do podopiecznego, można to zrobić bez obaw. Przylepce zostały zaprojektowane tak, aby można było je ponownie zapiąć, bez ryzyka uszkodzenia całej pieluchomajtki.

   Używając Super Seni Trio, możesz być spokojny o obecność lateksu czy substancji zapachowych mogących wywoływać alergie. Technolodzy marki Seni opracowali te produkty z myślą o minimalizacji ryzyka wystąpienia alergii skórnych.

   Bezpieczeństwo produktów Super Seni Trio zostało potwierdzone w niezależnych testach dermatologicznych.

 

Przeznaczenie pieluchomajtek Super Seni Trio M 10 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba poruszająca się samodzielnie

 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: ciężka/bardzo ciężka

 • chłonność: 8/9

 

Super Seni Trio to pieluchomajtki dla osób o różnym stopniu nietrzymania moczu lub kału

 

Kod produktu: SE-094-ME10-A03

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Pieluchomajtki Super Seni Trio M 10 szt. TZMO

Pieluchomajtki Super Seni Trio M 10 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: