Pieluchy anatomiczne San Seni Uni 30 szt. TZMO

207

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 64,80 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Pieluchy anatomiczne San Seni Uni 30 szt. TZMO OPIS:

   Seni San Uni to oddychające pieluchy anatomiczne do użytku wraz z majtkami siatkowymi. Przeznaczone dla osób mobilnych i niemobilnych ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości. Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania.

 

Najważniejsze właściwości pieluch anatomicznych Seni San Uni 30 szt.:

   Zwiększone poczucie suchości — Wkład chłonny pieluchy, wzmocniony podwójną warstwą w części centralnej, oraz specjalna włóknina EDS (Extra Dry System) współpracują, by szybko i efektywnie rozprowadzać wilgoć po całej powierzchni wkładu. Dzięki temu systemowi, wilgoć jest lepiej absorbowana i rozprowadzana, co przekłada się na komfortowe i długotrwałe poczucie suchości.

   Zapobieganie przeciekaniu — Osłonki boczne pieluchy, wykonane z hydrofobowej włókniny, skutecznie zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz. Po założeniu pieluchy, te osłonki doskonale dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając ochronę i komfort użytkowania.

   Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień — specjalna struktura warstwy zewnętrznej pieluchy umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn. 

   Informacja o konieczności zmiany pieluchy — Indykator wilgotności pieluchy, który może mieć postać nadruku lub kolorowych pasków, sygnalizuje stopień napełnienia pieluchy. W kontakcie z wilgocią nadruk rozmywa się, natomiast paski zmieniają kolor na niebiesko-zielony. Gdy indykator rozmyje się lub zmieni kolor na 50-80% swojej długości, jest to sygnał, że należy wymienić pieluchę.

   Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu — Superabsorbent zastosowany w pieluchach wyróżnia się nie tylko silnymi właściwościami chłonnymi, ale również posiada cechy antybakteryjne. Dzięki temu skutecznie ogranicza rozwój bakterii odpowiedzialnych za wydzielanie nieprzyjemnego zapachu, zapewniając dodatkową ochronę higieniczną.

 

Pozostałe właściwości pieluch anatomicznych Seni San Uni 30 szt.:

   Lepsze dopasowanie do ciała — dzięki anatomicznemu kształtowi pieluchy dopasowują się do ciała, zmniejszając tym samym ryzyko otarć. 

   Zachowanie dyskrecji i wygody — Pieluchy te, przy zachowaniu wysokiego poziomu chłonności, są zaprojektowane tak, aby idealnie dopasować się do kształtu ciała, stając się mniej zauważalne pod ubraniem.

   Podwyższony komfort użytkowania — Wyjątkowo miękka i delikatna włóknina użyta w pieluchach zapewnia dużą wygodę użytkowania, umożliwiając komfortowe noszenie przez cały czas.

   Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych — Pieluchy Seni San zamiast lateksu wykorzystują elementy wykonane z elastycznej przędzy, co minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych na skórze. Ponadto pieluchy te przeszły niezależne testy dermatologiczne, potwierdzając ich bezpieczeństwo dla skóry.

 

Zakładanie pieluch anatomicznych Seni San Uni 30 szt.:

Pieluchę przed założeniem należy aktywować. Dzięki temu stanie się bardziej miękka, a wkład bardziej chłonny.

1. Rozłóż pieluchę, chwyć ją za dwa końce i lekko pociągnij.

2. Złóż pieluchę wzdłuż na pół i lekko rozciągnij.

 

Jak samodzielnie zakładać pieluchy Seni Uni?

1. Opuść majtki siatkowe do połowy ud.

2. Aktywowaną wcześniej pieluchę anatomiczną włóż między nogi warstwą chłonną do góry. Pamiętaj, że szersza część pieluchy to część tylna, a węższa część powinna znaleźć się z przodu.

3. Dopasuj pieluchę anatomiczną do ciała, rozprostowując jej przednią i tylną część tak, by dobrze przylegała do ciała. Upewnij się, że pielucha leży dobrze w kroku, a następnie przytrzymując pieluchę naciągnij majtki siatkowe.

4. Po założeniu majtek siatkowych popraw pieluchę anatomiczną i upewnij się, że jest dobrze dopasowana do ciała, a jej brzegi nie są podwinięte.

5. Zużytą pieluchę zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

 

Jak zakładać pieluchy Seni San osobie leżącej?

1. Stań z brzegu łóżka i zegnij w kolanie jedną z nóg chorego.

2. Opuść majtki siatkowe do połowy ud podopiecznego.

3. Obróć chorego na bok i po dokonaniu czynności pielęgnacyjnych aktywowaną wcześniej pieluchę anatomiczną włóż między jego nogi. Rozłóż tylną część pieluchy anatomicznej tak, by dobrze przylegała do ciała, a indykator wilgotności znajdował się na przedłużeniu linii kręgosłupa.

4. Podciągnij majtki siatkowe z tyłu ku górze. Wyciągnij przednią część pieluchy anatomiczne i dopasuj ją do krocza.

5. Obróć chorego na plecy i nieznacznie unosząc go z lewej i prawej strony, podciągnij majtki siatkowe do góry.

6. Zużytą pieluchę zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

 

Dostępne rozmiary pieluch anatomicznych Seni San:

 • Prima - 32 × 54 cm

 • Normal - 32 × 62,5 cm

 • Classic Uni - 32 × 62,5 cm

 • Uni - 32 × 62,5 cm

 • Regular - 37 × 69 cm

 • Maxi - 37 × 69 cm

 • Plus - 37 × 69 cm

 • Plus Extra - 39 × 75 cm

 • For Men - 38 × 60 cm

 • Alvi - 37 × 69 cm

 

Dostępne chłonności pieluch anatomicznych Seni San:

 

Przeznaczenie pieluch anatomicznych Seni San Uni 30 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba aktywna, samodzielna

 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia

 • chłonność: 6/9

 

Kod produktu: SE-093-UN30-001

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Pieluchy anatomiczne San Seni Uni 30 szt. TZMO

Pieluchy anatomiczne San Seni Uni 30 szt. TZMO

Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Pytania i odpowiedzi klientów

  Brak pytań o produkt w tej chwili,