RELAXSAN MILK FIBER Podkolanówki przeciwżylakowe Ekstramiękkie z włóknem (18-22 mmHg)

Nowy produkt

47,37 zł

Więcej informacji

Podkolanówki przeciwżylakowe ze stopniowanym uciskiem, ekstramiękkie z wiskozy i mlecznego włókna MILK Protein Fiber. Ucisk w kostce 18-22 mmHg PRZEZNACZENIE:

Podkolanówki przeciwżylakowe ze stopniowanym uciskiem, ekstramiękkie z wiskozy i mlecznego włókna MILK Protein Fiber. Ucisk w kostce 18-22 mmHg - średnia kompresja zalecana dla osób z chronicznymi zaburzeniami krążenia o niewielkim nasileniu. Przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Podkolanówki zapobiegają takim problemom z kończynami jak: męczliwość i "ciężkość nóg", obrzęki, odczucie bolesności kończyn dolnych czy powstaniu tzw. "Zespołu Podróżnego". Wskazane dla osób prowadzących siedzący tryb życia, z problemami krążenia krwi kończyn dolnych i cierpiących na żylaki.Szczególnie polecane dla osób podróżujących.

Podkolanówki przeciwżylakowe ze stopniowanym uciskiem, ekstramiękkie z wiskozy i mlecznego włókna MILK Protein Fiber. Ucisk w kostce 18-22 mmHg ZALETY:

Włókno Milk Protein Fiber działa antybakteryjnie i odżywczo na skórę a w połączeniu z wiskozą sprawia, że produkt jest niezwykle miękki i komfortowy w użytkowaniu przy zachowaniu długiej trwałości.

zesół podróżny

Przeciwwskazania:
Produkt nie jest zalecany w przypadku poważnych zaburzeń krążenia tętniczego, świeżo nabytej lub głębokiej zakrzepicy żył, niedrożności tętnic obwodowych, dermatozy z wysiękiem.

Skład:
53% Wiskoza, 23% MILK Protein Fiber, 14% Poliamid, 10% Elastan

Kolorystyka:

Dobór rozmiaru:

PRODUCENT: RELAXSAN

Opinie

Oceń 
2019-07-12

polecam

Gorąco polecam podkolanówki przeciwżylakowe dobrej jakości i w dobrej cenie .Dla kobiet i mężczyzn.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    RELAXSAN MILK FIBER Podkolanówki przeciwżylakowe Ekstramiękkie z włóknem (18-22 mmHg)

    RELAXSAN MILK FIBER Podkolanówki przeciwżylakowe Ekstramiękkie z włóknem (18-22 mmHg)