RELAXSAN MILK FIBER Podkolanówki przeciwżylakowe Ekstramiękkie z włóknem (18-22 mmHg)

Nowy produkt

Wysyłka 24H

51,16 zł

Więcej informacji

Podkolanówki przeciwżylakowe ze stopniowanym uciskiem, ekstramiękkie z wiskozy i mlecznego włókna MILK Protein Fiber. Ucisk w kostce 18-22 mmHg PRZEZNACZENIE:

Podkolanówki przeciwżylakowe ze stopniowanym uciskiem, ekstramiękkie z wiskozy i mlecznego włókna MILK Protein Fiber. Ucisk w kostce 18-22 mmHg - średnia kompresja zalecana dla osób z chronicznymi zaburzeniami krążenia o niewielkim nasileniu. Przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Podkolanówki zapobiegają takim problemom z kończynami jak: męczliwość i "ciężkość nóg", obrzęki, odczucie bolesności kończyn dolnych czy powstaniu tzw. "Zespołu Podróżnego". Wskazane dla osób prowadzących siedzący tryb życia, z problemami krążenia krwi kończyn dolnych i cierpiących na żylaki.Szczególnie polecane dla osób podróżujących.

Podkolanówki przeciwżylakowe ze stopniowanym uciskiem, ekstramiękkie z wiskozy i mlecznego włókna MILK Protein Fiber. Ucisk w kostce 18-22 mmHg ZALETY:

Włókno Milk Protein Fiber działa antybakteryjnie i odżywczo na skórę a w połączeniu z wiskozą sprawia, że produkt jest niezwykle miękki i komfortowy w użytkowaniu przy zachowaniu długiej trwałości.

polecane w podróży

Przeciwwskazania:
Produkt nie jest zalecany w przypadku poważnych zaburzeń krążenia tętniczego, świeżo nabytej lub głębokiej zakrzepicy żył, niedrożności tętnic obwodowych, dermatozy z wysiękiem.

Skład:
53% Wiskoza, 23% MILK Protein Fiber, 14% Poliamid, 10% Elastan

podkolanówki przeciwżylakowe z mlecznego włókna, z stopniowanym uciskiem

Kolorystyka:

podkolanówki przeciwżylakowe kolor: czarny

Dobór rozmiaru:

Relaksan Milk Fiber Podkolanówki przeciw żylakowe. tabela rozmiarów. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

PRODUCENT: RELAXSAN


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-12

polecam

Gorąco polecam podkolanówki przeciwżylakowe dobrej jakości i w dobrej cenie .Dla kobiet i mężczyzn.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    RELAXSAN MILK FIBER Podkolanówki przeciwżylakowe Ekstramiękkie z włóknem (18-22 mmHg)

    RELAXSAN MILK FIBER Podkolanówki przeciwżylakowe Ekstramiękkie z włóknem (18-22 mmHg)