Wózek inwalidzki aktywny Funky OFFCARR

1659

Nowy produkt

Wózek inwalidzki aktywny OFFCARR Funky KID
to wózek do aktywnej rehabilitacji dla niepełnosprawnych. Ten wózek inwalidzki aktywny przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych po urazach rdzenia kręgowego, amputacjach kończyn dolnych i w innych schorzeniach. Jest to typowo sportowy wózek o klasycznej sztywnej konstrukcji ramy i niskiej wadze stwarza możliwość wielu regulacji w standardzie.

Więcej szczegółów

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 7 128,00 zł

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

Wózek inwalidzki, aktywny, OFFCARR Funky KID

   Wózek inwalidzki aktywny OFFCARR Funky KID to wózek do aktywnej rehabilitacji dla niepełnosprawnych. Ten wózek inwalidzki aktywny przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych po urazach rdzenia kręgowego, amputacjach kończyn dolnych i w innych schorzeniach. Jest to typowo sportowy wózek o klasycznej sztywnej konstrukcji ramy i niskiej wadze stwarza możliwość wielu regulacji w standardzie. Wśród nich: naprężenie tkaniny oparcia, regulacja kąta nachylenia siedziska i oparcia, wyważenia wózka, głębokości siedziska, długości podnóżków i inne. Jego rama wykonana jest ze stopu duraluminium. Wózek inwalidzki aktywny Funky jest produktem indywidualnie dopasowanym do użytkownika. Rodzaje regulacji, ustawień i akcesoriów dostępne w karcie pomiarowej.

Wózek inwalidzki, aktywny, OFFCARR Funky KID przeznaczenie:

   Wózek inwalidzki aktywny OFFCAR przeznaczony jest dla osób po urazie rdzenia kręgowego, amputacjach i innych schorzeniach, dla niepełnosprawnych a także dla tych którzy chcą uprawiać sport. Dzięki dużej zwrotności lekki wózek inwalidzki zapewnia mobilność, oraz ułatwia manewrowanie i pokonywanie barier architektonicznych. Idealny wózek inwalidzki dla niepełnosprawnego do poruszania się na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Stworzony szczególnie z myślą o osobach aktywnych społecznie.
 

Wózek inwalidzki, aktywny, OFFCARR Funky KID zalety:

 • dobrze wyprofilowane, funkcjonalne, regulowane oparcie wózka aktywnego inwalidzkiego zapewniające bezpieczeństwo i wygodę;
 • aktywny wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii;
 • wygodne siedzisko z możliwością regulacji głębokości, zapewniające komfort nawet przy długotrwałym użytkowaniu;
 • rama wykonana jest ze stopu duraluminium. Konstrukcja ramy zapewnia zwrotność i bezpieczeństwo;
 • konstrukcja lekkiego wózka inwalidzkiego i mała waga (10,5 kg) zwiększa jego manewrowość;
 • system regulacji środka ciężkości.


 Wózek inwalidzki, aktywny, OFFCARR Funky KID parametry techniczne:


 


PRODUCENT:
OFFCARRSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!
  Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?
  Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO. 

  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK! Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
  Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?).  W razie pytań służymy pomocą.

  Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.

  INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
  Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

  • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
  • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
  • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

  Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
  W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


  Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
  Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
  Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
  Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
  Kod NFZ- rodzaje wózków: 

  • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
  • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
  • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
  • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
  • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

  Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
  Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.  OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

  Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

  Opinie

  Oceń 
  2022-02-23

  Polecam

  Jestem osobą po urazie kręgosłupa .Ten wózek wspomaga mnie w aktywnej rehabilitacji.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Wózek inwalidzki aktywny Funky OFFCARR

   Wózek inwalidzki aktywny Funky OFFCARR

   Wózek inwalidzki aktywny OFFCARR Funky KID
   to wózek do aktywnej rehabilitacji dla niepełnosprawnych. Ten wózek inwalidzki aktywny przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych po urazach rdzenia kręgowego, amputacjach kończyn dolnych i w innych schorzeniach. Jest to typowo sportowy wózek o klasycznej sztywnej konstrukcji ramy i niskiej wadze stwarza możliwość wielu regulacji w standardzie.

   Produkty powiązane

   30 Inne produkty w tej samej kategorii:

   Pytania i odpowiedzi klientów

   Brak pytań o produkt w tej chwili,