Wózek inwalidzki aktywny Vega Offcarr

1662

Nowy produkt

Wózek inwalidzki aktywny Vega jest to lekki wózek włoskiego producenta OFFCARR. Vega to lekki, aluminiowy, sportowy wózek inwalidzki wykonany jest na krzyżaku, co sprawia, że jest składanym wózkiem. Podwójna rama krzyżaka zapewnia właściwe bezpieczeństwo i sztywność. Składany wózek zaopatrzony jest w system szybkiego odpinania kół tylnych , regulację kąta nachylenia oparcia i głębokości siedziska

Więcej szczegółów

Cena: 10 239,00 zł

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

Inwalidzki aktywny Vega OFFCARR OPIS:

  Wózek inwalidzki aktywny Vega OFFCARR jest to lekki wózek z oferty wózków inwalidzkich aktywnych włoskiego producenta OFFCARR. Vega to lekki, aluminiowy, sportowy wózek inwalidzki. Jako jeden z nielicznych wózków rehabilitacyjnych aktywnych wykonany jest na krzyżaku, co sprawia, że jest składanym wózkiem. Podwójna rama krzyżaka zapewnia właściwe bezpieczeństwo i sztywność. Składany wózek inwalidzki OFFCARR zaopatrzony jest w system szybkiego odpinania kół tylnych – szybkozłącza, regulację kąta nachylenia oparcia i głębokości siedziska, rączki regulowane na wysokość oraz zespolony podnóżek. Rodzaje regulacji, ustawień i akcesoriów dostępne w karcie pomiarowej.

Wózek inwalidzki aktywny Vega OFFCARR PRZEZNACZENIE:

  Wózek inwalidzki OFFCARR aktywny, przeznaczony dla osób po urazie rdzenia kręgowego, amputacjach i innych schorzeniach, a także dla tych którzy chcą uprawiać sport. Aluminiowy, lekki składany wózek dzięki dużej zwrotności zapewnia dużą mobilność, oraz ułatwia manewrowanie i pokonywanie barier architektonicznych. Lekki wózek inwalidzki idealny do poruszania się na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Stworzony szczególnie z myślą o osobach aktywnych społecznie.

Wózek inwalidzki aktywny Vega OFFCARR ZALETY:

 • dobrze wyprofilowane, funkcjonalne, regulowane oparcie aktywnego wózka inwalidzkiego zapewniające bezpieczeństwo i wygodę.
 • aktywny aluminiowy wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii
 • wygodne siedzisko wózka inwalidzkiego Vega z regulacją głębokości zapewniające komfort nawet przy długotrwałym użytkowaniu
 • możliwość szybkiego składania wózka i demontażu kół dzięki konstrukcji na krzyżaku i szybkozłączom
 • podwójna rama krzyżaka zwiększa bezpieczeństwo użytkowania lekkiego wózka


Wózek inwalidzki aktywny Vega OFFCARR parametry techniczne:


  Karta produktu

  PRODUCENT: MOBILEX  Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

  Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?
  Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO. 

  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!
  Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
  Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?).  W razie pytań służymy pomocą.

  Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.


  INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
  Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

  • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
  • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
  • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

  Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
  W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


  Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
  Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
  Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
  Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
  Kod NFZ- rodzaje wózków: 

  • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
  • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
  • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
  • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
  • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

  Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ?

  Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

  Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

  Opinie

  Oceń 
  2019-10-03

  Polecam wszystkim!!!

  Kupiłem dla mojego brata aktywny wózek inwalidzki Vega Offcarr. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wózek jest lekki, mobilny i bezpieczny. Posiada także dobrze wyprofilowane oparcie, elastyczne, miękkie siedzisko wykonane z materiału przepuszczającego powietrze. Napięta taśma Velcro to bardzo dobry stabilizator dla kręgosłupa, co znacznie zapobiega, a także koryguje różnorakie wady postawy u osób niepełnosprawnych. Warto również nadmienić, że wózek szybko się składa i rozkłada, posiada też system szybkiego demontażu tylnych kół, dzięki temu można go łatwo spakować i przewieźć np. w samochodzie. Dodatkową zaletą tego modelu jest taśma chroniąca nogi użytkownika przed nadmiernym zsuwaniem się dołu. Serdecznie dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za praktyczne wskazówki i szybką obsługę.

   Oceń 
   2019-09-04

   Oczywiście, polecam.

   Jakiś czas temu kupiłem mojej córce z MPD aktywny wózek inwalidzki Vega Offcarr. Nie żałujemy tego wyboru. Wózek jest stabilny, solidny, bezpieczny, praktyczny, a przede wszystkim łatwy do manewrowania. Dodatkowa jego zaleta to taśma ochraniająca nogi przed nadmiernym zsuwaniem się do tyłu. Kolejny plus to duże, wytrzymałe, odporne na ścieranie pompowane tylne koła. Bardzo dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za rzeczowe porady, pomoc w wyborze modelu oraz profesjonalną obsługę.

    Oceń 
    2019-08-26

    Zdecydownie polecam.

    Pół roku temu kupiłem mojemu synowi aktywny wózek inwalidzki Vega Offcarr. Wózek jest bardzo wygodny, bezpieczny, mobilny i lekki. Dodatkową jego zaletą jest taśma chroniąca nogi przed zsuwaniem się do tyłu. Wózek znakomicie sprawdza się w naszym bloku i nie tylko. Serdecznie dziękuję!!!

     Oceń 
     2019-08-20

     Gorąco polecam!!!

     Niedawno kupiłem aktywny wózek inwalidzki Vega Offcarr. Jestem z niego zadowolony. Wózek jest bezpieczny, wygodny, łatwy do manewrowania. Można go szybko złożyć i rozłożyć. Wyposażony jest w system szybkiego demontażu kół, co znacznie ułatwia jego transport. Dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za praktyczne porady i pomoc w wyborze właśnie tego modelu.

      Oceń 
      2019-07-31

      Wózek dla aktywnych!!!

      Kilka miesięcy temu kupiłem mojej niepełnosprawnej córce wózek inwalidzki aktywny VEGA OFFCARR..Posiada dobrze wyprofilowane, wygodne oparcie, elastyczne siedzisko z tapicerką z oddychającego materiału. Dodatkową zaletą są duże, odporne na ścieranie koła

       Napisz swoją opinię!

       Napisz opinię

       Wózek inwalidzki aktywny Vega Offcarr

       Wózek inwalidzki aktywny Vega Offcarr

       Wózek inwalidzki aktywny Vega jest to lekki wózek włoskiego producenta OFFCARR. Vega to lekki, aluminiowy, sportowy wózek inwalidzki wykonany jest na krzyżaku, co sprawia, że jest składanym wózkiem. Podwójna rama krzyżaka zapewnia właściwe bezpieczeństwo i sztywność. Składany wózek zaopatrzony jest w system szybkiego odpinania kół tylnych , regulację kąta nachylenia oparcia i głębokości siedziska

       Produkty powiązane

       30 Inne produkty w tej samej kategorii: