Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Panthera Bambino APCO

Nowy produkt

Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Panthera Bambino APCO:
Jeden z najlżejszych dziecięcych aktywnych wózków inwalidzkich na rynku, który zapewni Twojemu dziecku wygodę, bezpieczeństwo i mobilność. Lekka konstrukcja, stabilna i zabezpieczenie antywyrotowe sprawia, że lekki wózek ten jest bardzo bezpieczny. Nowoczesny wygląd kompaktowego wózka dziecięcego sprawia, że jest on idealny dla młodzieży.

Więcej szczegółów

8 499,00 zł brutto

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjaliste, który dokona pomiaru. Zadzwoń 600 202 465.

Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Panthera Bambino APCO OPIS:

   Jeden z najlżejszych dziecięcych aktywnych  wózków inwalidzkich na rynku, który zapewni Twojemu dziecku wygodę, bezpieczeństwo i mobilność.   
   Lekka konstrukcja, stabilna i zabezpieczenie antywyrotowe sprawia, że lekki wózek ten jest bardzo bezpieczny. Nowoczesny wygląd kompaktowego wózka dziecięcego sprawia, że jest on idealny dla młodzieży. Ten model wózka rehabilitacyjnego dla dziecka jest wysoce konfigurowalny, co sprawia, że można go łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Panthera Bambino APCO PRZEZNACZENIE:

   Komfortowy i bezpieczny wózek inwalidzki stworzony z myślą o dzieciach o różnym stopniu sprawności. Idealny dla osób aktywnych.

Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Panthera Bambino APCO ZALETY:

   Dzięki swojej konstrukcji wózek inwalidzki  prowadzi bardzo lekko i łatwo. Do tego bez problemu wykonuje się nim wszelkie manewry, a przy tym wózek pozostaje stabilny wygodne i dobrze wyprofilowane oparcie z szerokim zakresem regulacji. Kompaktowy wózek dziecięcy jest standardowo wyposażony w zabezpieczenie przeciw wywrotowe. Szeroki wybór dodatkowych akcesoriów sprawia, możesz skonfigurować wózek adekwatnie do Twoich potrzeb wózek zapewnia mobilność nawet przy minimalnym nakładzie energii.

Wyposażenie standardowe:

 • rama wózka inwalidzkiego jest wykonana ze stali chromo-molibdenowej

 • platformowy podnóżek z możliwością regulacji wysokości, kąta nachylenia i głębokości koła tylne: 20”, 22” lub 24”

 • koła posiadają płynną regulację balansu

 • polimerowe lub tytanowe ciągi

 • zabezpieczenie przeciwwrzodowe wydatnie zwiększające bezpieczeństwo

 • regulowane oparcie z możliwością dostosowania wysokości i kąta nachylenia

 • wózek inwalidzki aktywny posiada nowoczesną tapicerkę, możliwość regulacji naciągu tapicerki oparcia i siedziska

 • hamulec

 • zestaw narzędzi


Waga wózka:
Szerokość siedziska (cm)      Waga całkowita (g)      Waga transportowa (g
24                                              8120                              4894
27                                              8348                              5140
30                                              8576                              5368 
33                                              8804                              5596

Maks. obciążenie użytkowe: 50 kg

CENA DOTYCZY PRZYKŁADOWEJ KONFIGURACJI WÓZKA I MOŻE ULEC ZMIANIE.

PRODUCENT: APCO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO. 

Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK! Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?).  W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.


Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.


Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:


Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Panthera Bambino APCO

Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Panthera Bambino APCO

Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Panthera Bambino APCO:
Jeden z najlżejszych dziecięcych aktywnych wózków inwalidzkich na rynku, który zapewni Twojemu dziecku wygodę, bezpieczeństwo i mobilność. Lekka konstrukcja, stabilna i zabezpieczenie antywyrotowe sprawia, że lekki wózek ten jest bardzo bezpieczny. Nowoczesny wygląd kompaktowego wózka dziecięcego sprawia, że jest on idealny dla młodzieży.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: