PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Poduszka przeciwodleżynowa z otworem w tkaninie paroprzepuszczalnej 120 RENA

2172

Nowy produkt

Więcej informacji

Zastosowanie i właściwości:

Poduszki przeciwodleżynowe w pokrowcu z tkaniny paroprzepuszczalnej w dużym stopniu zmniejszają możliwość wystąpienia odleżyn, tkanina ta przepuszcza powietrze i dodatkowo jest nieprzemakalna. Wewnętrzny wkład w postaci ruchomego granulatu polistyrenowego gwarantuje równomierne dopasowanie się do każdej zmiany ułożenia ciała, jak również w połączeniu z pokrowcem zapewnia tak ważną przy odleżynach przepuszczalność powietrza. Poduszki przeznaczone są do stosowania miejscowego, mają za zadanie zapobiegać powstawaniu odleżyn, ale również doskonale sprawdzają się podczas leczenia już powstałych odleżyn oraz otarć. Otwór w środku poduszki zapewnia stały dostęp powietrza do zagrożonej odleżynami powierzchni skóry i skutecznie odciąża centralną cześć podpieranej kończyny. Poduszki skutecznie zabezpieczają głowę, łokcie, kolana, pięty, ramiona, oraz okolice kości krzyżowej i ogonowej. Stosowane są najczęściej u osób leżących jako podkład pod pośladki, celem odciążenia miejsc bolesnych. Doskonale odciążają miejsca bolesne, zranione, po zabiegach operacyjnych i z opatrunkiem. Poduszki łatwo jest utrzymać w czystości ponieważ tkanina z której są wykonane jest nieprzemakalna i zmywalna.

Dostępne warianty:

Poduszka przeciwodleżynowa z otworem. zdjęcie

Rozmiar:

Poduszka przeciwodleżynowa z otworem w tkaninie paroprzepuszczalnej. rozmiary: nr 120 poduszka kwadratowa 44x44 cm i 33x 33cm, nr 121 okrągła (krążek) średnica 44x 8, średnica 33x8, średnica 15x6cm.

Producent: RENA


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Poduszka przeciwodleżynowa z otworem w tkaninie paroprzepuszczalnej 120 RENA

Poduszka przeciwodleżynowa z otworem w tkaninie paroprzepuszczalnej 120 RENA

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: