Pieluchomajtki Super Seni Plus L 30 szt. TZMO

114

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 108,00 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

 

Pieluchomajtki Super Seni Plus L 30 szt. TZMO OPIS:

   Super Seni Plus to oddychające pieluchomajtki nocne, stworzone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych z ograniczoną mobilnością, borykających się ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu. Zapewniają one wysoki poziom suchości, co przekłada się na wygodę i duży komfort użytkowania.

   Dzięki obszernej ofercie rozmiarów pieluchomajtek Super Seni Plus, każdy może znaleźć produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb, łączący wygodę z utrzymaniem wysokich właściwości chłonnych. 

 

Dostępne rozmiary produktu Super Seni Plus L 30 szt.:

   (Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar. Jeśli jednak obwody mieszczą się w dwóch różnych przedziałach, wybierz większy rozmiar)

 • rozmiar XS — obwód 40-60 cm

 • rozmiar S — obwód 55-80 cm

 • rozmiar M — obwód 75-110 cm

 • rozmiar L — obwód 100-150 cm

 • rozmiar XL — obwód 130-170 cm

 • rozmiar XXL — obwód 160-210 cm

   Super Seni Plus w rozmiarze XXL jest zaprojektowany specjalnie dla osób o większym obwodzie w pasie. W odróżnieniu od innych wariantów wersja XXL wyposażona jest w pasy z włókniny, które przedłużają boczne skrzydła, co zapobiega zakrywaniu dużej powierzchni ciała. Dodatkowo przylepcorzepy umieszczone są w przedniej części pieluchomajtek i są przeznaczone do mocowania właśnie do tych włókninowych pasów.

 

   Technologie wykorzystane w Super Seni Plus pozwalają na szybkie odseparowanie wilgoci od skóry i równomierne jej rozprowadzenie po całej powierzchni wkładu chłonnego. Ponadto wkład chłonny został zaprojektowany tak, by jego masa chłonna koncentrowała się w miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

   Pieluchomajtki Super Seni Plus są wykonane z niezwykle miękkiej i delikatnej włókniny, zapewniając komfort nawet przy długotrwałym użyciu. Ich wkład chłonny, zwężający się w kroku, gwarantuje doskonałe dopasowanie do ciała. Z myślą o wygodzie użytkownika, Super Seni Plus zostały zaprojektowane, aby podkreślić znaczenie komfortu w codziennym użytkowaniu!

   Dzięki specjalnie zaprojektowanej strukturze zewnętrznej warstwy oraz oddychającej włókninie w skrzydełkach bocznych, pieluchomajtki Super Seni Plus pozwalają na cyrkulację powietrza, jednocześnie skutecznie zatrzymując ciecz. W praktyce przekłada się to na zmniejszenie ryzyka odparzeń i podrażnień skóry, a także na obniżone ryzyko powstawania odleżyn. 

 

   W pieluchomajtkach Super Seni Plus zastosowane są przylepcorzepy, które możesz wielokrotnie odpinać i zapinać, a tym samym kontrolować zawartość pieluchomajtek. Dodatkowo każdy produkt jest zaopatrzony w indykator wilgotności, który pozwala wizualnie ocenić konieczność zmiany produktu nawet bez potrzeby jego odpinania. Elastyczność wyrobu gwarantuje ściągacz talii, który koryguje wszystkie niedoskonałości podczas zakładania. Osłonki boczne skutecznie zapobiegają przeciekaniu pieluchy.

 

   Nieprzyjemny zapach jest wynikiem działania bakterii, które rozkładają mocz, prowadząc do powstania nieprzyjemnych woni. W pieluchomajtkach Super Seni Plus zastosowano superabsorbent o wysokich właściwościach chłonnych. Absorbuje on ciecz i przekształca ją w żel, co skutecznie ogranicza wydzielanie nieprzyjemnych zapachów.

   Wszystkie modele pieluchomajtek Super Seni są wyposażone w indykator wilgotności, który umożliwia łatwą ocenę, kiedy wymagana jest zmiana produktu, bez konieczności jego rozpinania. W przypadku potrzeby odklejenia przylepców, na przykład do dostosowania produktu do potrzeb podopiecznego, można to zrobić bez obaw. Przylepce zostały zaprojektowane tak, aby można je było ponownie zapiąć, bez ryzyka uszkodzenia całej pieluchomajtki.

   Używając pieluchomajtek Super Seni Plus, możesz być spokojny o brak lateksu i substancji zapachowych, które mogą wywoływać alergie. Technolodzy marki Seni zadali sobie za cel zaprojektowanie produktów w sposób, który minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii skórnych. 

   Bezpieczeństwo produktów Super Seni Plus zostało potwierdzone w niezależnych testach dermatologicznych.

 

Przeznaczenie pieluchomajtek Super Seni Plus L 30 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba poruszająca się samodzielnie

 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia/ciężka

 • chłonność: 7/9

 

Super Seni to pieluchomajtki dla osób o różnym stopniu nietrzymania moczu lub kału:

 

Kod produktu: SE-094-LA30-A02

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Pieluchomajtki Super Seni Plus L 30 szt. TZMO

Pieluchomajtki Super Seni Plus L 30 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Nie widzisz odpowiedzi, której szukasz?