Pieluchomajtki Super Seni Plus XL 30 szt. TZMO

115

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 120,00 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

 

Pieluchomajtki Super Seni Plus XL 30 szt. TZMO OPIS:

   Super Seni Plus to oddychające pieluchomajtki na noc, idealne zarówno dla osób aktywnych, jak i z ograniczoną mobilnością, borykających się ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu. Zapewniają one wysoki poziom suchości, gwarantując tym samym wygodę i duży komfort użytkowania.

   Pieluchomajtki Super Seni Plus oferują szeroką gamę rozmiarów, umożliwiając idealne dopasowanie produktu, które gwarantuje wygodę i zachowanie wszystkich właściwości chłonnych. Ważne jest, aby pamiętać, że źle dobrana pielucha może prowadzić do niepotrzebnych wydatków finansowych oraz problemów zdrowotnych.

 

Dostępne rozmiary produktu Super Seni Plus XL 30 szt.:

   (Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar. Jeśli jednak obwody mieszczą się w dwóch różnych przedziałach, wybierz większy rozmiar)

 • rozmiar XS — obwód 40-60 cm

 • rozmiar S — obwód 55-80 cm

 • rozmiar M — obwód 75-110 cm

 • rozmiar L — obwód 100-150 cm

 • rozmiar XL — obwód 130-170 cm

 • rozmiar XXL — obwód 160-210 cm

 

   Rozmiar XXL pieluchomajtek Super Seni Plus jest zaprojektowany specjalnie dla osób z większym obwodem w pasie. Wyróżnia się on od innych rozmiarów dzięki konstrukcji, która zawiera włókninowe pasy rozszerzające boczne skrzydła, zapewniając tym samym mniejsze zakrycie powierzchni ciała. Dodatkowo, w rozmiarze XXL, przylepcorzepy umieszczone są na przedniej części pieluchomajtek i mocuje się je właśnie do tych włókninowych pasów, co zapewnia lepsze dopasowanie i komfort użytkowania.

 

   Nowoczesne technologie użyte w pieluchomajtkach Super Seni Plus pozwalają na szybkie oddzielenie wilgoci od skóry, a następnie jej równomierne rozprowadzenie po całym wkładzie chłonnym. Dodatkowo sam wkład chłonny jest specjalnie zaprojektowany tak, aby jego chłonna masa była skoncentrowana w miejscach, gdzie jest najbardziej potrzebna, zapewniając tym samym optymalną ochronę i komfort użytkowania.

   Pieluchomajtki Super Seni Plus wykonane są z wyjątkowo miękkiej i delikatnej włókniny, która daje poczucie komfortu nawet podczas długotrwałego noszenia wyrobu. Dodatkowo zwężony w kroku wkład chłonny sprawia, że doskonale dopasowują się do ciała.

   Specjalna struktura warstwy zewnętrznej produktu oraz oddychająca włóknina w skrzydełkach bocznych sprawia, że pieluchomajtki przepuszczają powietrze, a jednocześnie zatrzymują ciecz. W praktyce oznacza to mniej odparzeń i podrażnień, a także obniżone ryzyko powstawania odleżyn.

 

   W pieluchomajtkach Super Seni Plus zastosowane są przylepcorzepy, które możesz wielokrotnie odpinać i zapinać, a tym samym kontrolować zawartość pieluchomajtek. Dodatkowo każdy produkt jest zaopatrzony w indykator wilgotności, który pozwala wizualnie ocenić konieczność zmiany produktu nawet bez potrzeby jego odpinania. Elastyczność wyrobu gwarantuje ściągacz taliowy, który koryguje wszystkie niedoskonałości podczas zakładania. Osłonki boczne skutecznie zapobiegają przeciekaniu pieluchy.  

 

   Za powstawanie nieprzyjemnego zapachu odpowiadają bakterie powodujące rozkład moczu i pojawienie się przykrej woni. Superabsorbent, zastosowany w pieluchomajtkach Super Seni Plus, posiada silne właściwości chłonne — absorbuje ciecz i wiąże ją w żel, jednocześnie zmniejszając wydzielanie nieprzyjemnego zapachu.

   Każdy model pieluchomajtek Super Seni jest zaopatrzony w indykator wilgotności, który pozwala ocenić konieczność zmiany produktu bez potrzeby jego odpinania. Jeśli mimo wszystko zaistnieje konieczność odklejenia przylepców, np. celem poprawienia produktu na podopiecznym — nic nie szkodzi. Przylepce możesz zapiąć ponownie bez ryzyka rozerwania całej pieluchy.

   Korzystając z Super Seni Plus nie musisz obawiać się lateksu ani uczulających substancji zapachowych. Technolodzy marki Seni zaprojektowali produkty w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko alergii skórnych.

   Bezpieczeństwo produktów Super Seni Plus zostało potwierdzone w niezależnych testach dermatologicznych.

 

Przeznaczenie pieluchomajtek Super Seni Plus XL 30 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba poruszająca się samodzielnie

 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia/ciężka

 • chłonność: 7/9

 

Super Seni to pieluchomajtki dla osób o różnym stopniu nietrzymania moczu lub kału:

 

Kod produktu: SE-094-XL30-A02

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Pieluchomajtki Super Seni Plus XL 30 szt. TZMO

Pieluchomajtki Super Seni Plus XL 30 szt. TZMO

Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: