Poduszka ortopedyczna profilowana „BAMBOO DREAM” MFP-5030BF ARMEDICAL

8120

Nowy produkt

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 124,00 zł

Więcej informacji

Poduszka ortopedyczna profilowana „BAMBOO DREAM”

Wykonana z innowacyjnej termoformującej pianki z „pamięcią kształtu”. Zastosowana innowacyjna pianka z dodatkiem aktywnego węgla bambusowego wspomaga krążenie krwi, redukuje stres i napięcie mięśni. Aktywny węgiel bambusowy w piance jak również naturalne włókno bambusowe w pokrowcu zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów, alergenów oraz chłonięciu drobinek kurzu.

Dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu koryguje nieprawidłowe ułożenie kręgosłupa w czasie snu poprzez podparcie głowy, szyi i ramion. Pomaga złagodzić ból kręgosłupa, szyi oraz ramion poprzez zmniejszenie punktów nacisku. Dzięki termoformującej piance idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała.

Szczególnie polecana jeżeli pojawia się problem z:

  •     bólami kręgosłupa
  •     bólami ramion
  •     drętwieniem dłoni
  •     chrapaniem
  •     bezsennością
  •     napięciem nerwowym

Poduszka wyposażona w dwa pokrowce, wewnętrzny i zewnętrzny. Pokrowiec wewnętrzny gwarantuje dodatkowe zabezpieczenie pianki, zewnętrzny wykonany z innowacyjnego materiału z dodatkiem naturalnego włókna bambusowego. Zapewnia właściwą cyrkulację powietrza nie powodując nadmiernej potliwości ciała. Wyposażony jest w suwak, dzięki temu istnieje możliwość prania, tym samym przez długi czas poduszka zachowuje estetyczny wygląd.

Właściwości:

  •     Zapewnia optymalne ułożenie kręgów szyjnych podczas snu.
  •     Dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu koryguje nieprawidłowe ułożenie kręgosłupa w czasie snu poprzez podparcie głowy, szyi oraz ramion.
  •     Pomaga złagodzić ból kręgosłupa, szyi oraz ramion poprzez zmniejszenie punktów nacisku.
  •     Innowacyjna pianka z dodatkiem aktywnego węgla bambusowego zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, alergenów oraz chłonięciu drobinek kurzu.

Poduszka ortopedyczna to produkt bezpieczny, specjalna pianka z której jest wykonana, została przebadana przez Szwajcarski Instytut Badawczy. Nie zawiera metali ciężkich oraz substancji szkodliwych zagrażających zdrowiu co potwierdza certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Parametry Techniczne:

Kod Producenta: MFP-5030BF
Producent: ARMEDICAL

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Poduszka ortopedyczna profilowana „BAMBOO DREAM” MFP-5030BF ARMEDICAL

Poduszka ortopedyczna profilowana „BAMBOO DREAM” MFP-5030BF ARMEDICAL

30 Inne produkty w tej samej kategorii: