Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 15km/h - 50Ah - 30km VERMEIREN

6246

Nowy produkt

CERES SE
Nowoczesny skuter dla niepełnosprawnych o wytrzymałej konstrukcji posiada wszystkie elementy, dzięki którym mogą Państwo czuć się bezpiecznie na drodze. Dzięki wygodnemu obracanemu fotelowi i odchylanym podłokietnikom skuter inwalidzki zapewnia niezbędny komfort podczas codziennej eksploatacji. Szerokie koła sprawiają, że ten model pojazdu elektronicznego jest bardziej stabilny.

Więcej szczegółów

8 998,29 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień jest zależny jest od możliwości producenta. Prosimy o kontakt podczas składania zmówienia.

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 15km/h - 50Ah - 30km VERMEIREN OPIS:

    Nowoczesny skuter dla niepełnosprawnych o wytrzymałej konstrukcji posiada wszystkie elementy, dzięki którym mogą Państwo czuć się bezpiecznie na drodze. Dzięki wygodnemu obracanemu fotelowi i odchylanym podłokietnikom skuter inwalidzki zapewnia niezbędny komfort podczas codziennej eksploatacji. Szerokie koła sprawiają, że ten model pojazdu elektronicznego jest bardziej stabilny, a jednocześnie łatwiej nim manewrować. Ten sprzęt jest wyposażony w baterie 50 Ah, dzięki którym osiąga prędkość max. 10 km/h i zasięg 48 km. Istnieje także wersja skutera czterokołowego CERES SE, który osiąga prędkość max. 10 km/h i zasięg 48 km.

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 15km/h - 50Ah - 30km VERMEIREN PRZEZNACZENIE:

    Skuter dla osób niepełnosprawnych jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które mają problemy z poruszaniem się oraz osób starszych. Skuter elektryczny to idealny wybór dla tych, którzy szybko i wygodnie chcą osiągać duży zasięg przebytych kilometrów. Skuter elektryczny dla osoby starszej sprawdzi się jako prezent dla babci czy dla dziadka.

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 15km/h - 50Ah - 30km VERMEIREN ZALETY:

 • ten pojazd rehabilitacyjny posiada wygodne oparcie z możliwością regulacji, co zwiększa komfort jazdy i codziennej eksploatacji skutera inwalidzkiego;
 • skuter elektryczny posiada lusterko wsteczne, szerokie koła przeciwwywrotne i wytrzymały zderzak, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy nawet na nierównej nawierzchni;
 • skuter dla inwalidy ma możliwość obracania fotela, co pomaga we wsiadaniu i zsiadaniu, posiada także nachylaną kolumna kierownicza, dzięki niej łatwiej dopasujesz go do swoich potrzeb;
 • akumulatorowy skuter inwalidzki Ceres SE posiada koszyk, w którym łatwo i wygodnie można przewieźć wiele niezbędnych rzeczy codziennego użytku.
skuter czterokołowy CERES SE. Kolor ramy. czerwony, srebrny.
Skuter czterokołowy - DANE TECHNICZNE:
Skuter czterokołowy CERES SE. Dane techniczne. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

PRODUCENT: VERMEIREN

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZALEŻNY JEST OD PRODUCENTA I WYNOSI OD 2 DO 8 TYGODNI. CENA DOTYCZY WÓZKA W WERSJI PODSTAWOWEJ. PROSIMY O KONTAKT PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA W CELU WYCENY

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu skuterów dla niepełnosprawnych w niskiej cenie. Przypominamy. że możliwe jest również dofinansowanie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, COMFORT, MOBILEX, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRON, VERMEIREN.

Skutery dla niepełnosprawnych w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK, także z możliwością dofinansowania ze środków pfron, dzięki któremu kupisz skuter już nawet do 1500zł!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

Korzystna cena, łatwy zakup skutera inwalidzkiego i dobór akcesoriów tylko w sklepie

INFORMATOR DLA PACJENTA

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ bądź dofinansowania do skuterów elektrycznych?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich czy skutera inwalidzkiego lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach do sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Korzystając z programu aktywny samorząd możesz dodatkowo starać się o dofinansowanie na sprzęt o napędzie elektrycznym lub skuter inwalidzki z PFRON.


Program Aktywny Samorząd, określa kto może otrzymać pomoc oraz dofinansowania. PFRON zapewni kompleksową pomoc i wsparcie, do czego będzie potrzebne orzeczenie o niepełnosprawności, jeżeli będziemy chcieli się ubiegać na przykład o sprzęt oprzyrządowania elektrycznego bądź skutera inwalidzkiego. Aktywny Samorząd zapewni Ci potrzebną refundację. Aktywny Samorząd działa dla wszystkich powiatów w Polsce, a korzystając ze środków PFRON można uzyskać refundację dla osób niepełnosprawnych. By samorząd mógł pomóc w dofinansowaniu z PFRON, na przykład produktów oprzyrządowania elektrycznego, potrzebne jest orzeczenie o niepełnosprawności. Program Aktywny Samorząd jest organizowany przez PFRON i zadba o dofinansowania dotyczące sprzętu oprzyrządowania elektrycznego lub o napędzie elektrycznym. Można również starać się o dofinansowania do skutera inwalidzkiego o napędzie elektrycznym z PFRON.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-08-07

polecam

Skuter czterokołowy kupiłam dla syna.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 15km/h - 50Ah - 30km VERMEIREN

  Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 15km/h - 50Ah - 30km VERMEIREN

  CERES SE
  Nowoczesny skuter dla niepełnosprawnych o wytrzymałej konstrukcji posiada wszystkie elementy, dzięki którym mogą Państwo czuć się bezpiecznie na drodze. Dzięki wygodnemu obracanemu fotelowi i odchylanym podłokietnikom skuter inwalidzki zapewnia niezbędny komfort podczas codziennej eksploatacji. Szerokie koła sprawiają, że ten model pojazdu elektronicznego jest bardziej stabilny.

  20 Inne produkty w tej samej kategorii: