PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Aparat odwodzący kończyny górnej TGO-C OB 306 TIMAGO

Nowy produkt

Więcej informacji

Aparat odwodzący kończyny górnej OPIS:

   Specjalnie zaprojektowany aparat odwodzący kończyny górnej. Aparat posiada temblak ortopedyczny. Dzięki zawieszeniu temblaka na specjalnie zaprojektowanej taśmie zakładanie aparatu i regulacja ustawień jest bardzo łatwa. Taśma jest regulowana przy pomocy rzepa. Ponadto aparat posiada piłeczkę piankową, dzięki której można bardzo dobrze ustabilizować dłoń.
   Aparat jest również wyposażony w klina odwodzącego 30°, który został zamocowany na poprzecznym pasie obwodowym. Taka konstrukcja zapewnia komfort i wygodę podczas użytkowania ortezy. Aparat odwodzący doskonale stabilizuje pozycje ramienia I zapewnia bezpieczeństwo uszkodzonej kończynie.

Aparat odwodzący kończyny górnej PRZEZNACZENIE:

   Aparat odwodzący ma szerokie zastosowanie. Może być używany w przypadku różnego typu uszkodzeń barku, mięśni ręki w tym: uszkodzeń splotu ramiennego, złamaniach głowy szyjki kości ramiennej, uszkodzeń przyczepów mięśni (w tym także stożka rotatorów). Aparat może być z powodzeniem stosowany w ostrych stanach bólowych, stanach zapalnych kaletek stawowych. Może być także używany w czasie rekonwalescencji po operacjach, jak również w leczeniu zachowawczym.

Aparat odwodzący kończyny górnej ZALETY:

 • specjalna konstrukcja aparatu sprawia, że bardzo dobrze stabilizuje pozycję uszkodzonej kończyny. Staw jest ustawiany w pozycji odwiedzenia, a kości przedramienia w pośredniej pozycji. Takie ustawienie pozytywnie wpływa na rekonwalescencję;
 • nowoczesna konstrukcja – piłeczka piankowa stabilizująca dłoń oraz system klipsów i rzepów sprawia, że aparat można bardzo łatwo dopasować do potrzeb użytkownika;
 • temblak zawieszony na taśmie - zabezpiecza kończynę, a regulacja taśmy, na której zawieszony jest temblak, odbywa się za pomocą rzep, co sprawia, że aparat jest nie tylko funkcjonalny, ale i wygody;
 • klin odwodzący 30° jeszcze bardziej poprawia funkcjonalność odwodzącego aparatu;
 • wytrzymałe materiały, z których został wykonany produkt, pozostaje długo zdatny do użytku

Aparat odwodzący kończyny górnej DANE TECHNICZNE:
WYMIARY:
Obwód tułowia z ramieniem:

 • Rozmiar S - 100 cm;
 • Rozmiar M - 125 cm;
 • Rozmiar L - 135 cm;
 • Rozmiar XL - 145 cm.

Długość przedramienia:

 • Rozmiar S - 33-38 cm;
 • Rozmiar M - 38-43 cm;
 • Rozmiar L - 43-48 cm;
 • Rozmiar XL - 48-53 cm.


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Kod produktu: TGO-C OB 306

PRODUCENT: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortezy na bark i ramienia typu temblak w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPOANTAR, SPORTLASTICCHRISOFIXTHUASNE, TIMAGO.

Aparaty odwodzące kończyny górnej w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Aparat odwodzący kończyny górnej TGO-C OB 306 TIMAGO

Aparat odwodzący kończyny górnej TGO-C OB 306 TIMAGO

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,