Sklep medyczny - Worek kolostomijny jednoczęściowy Liberty Drainable otwarty - WELLAND MEDICAL - Refundacja NFZ - Tanio Zobacz większe

Worek kolostomijny jednoczęściowy Liberty Drainable otwarty beżowy lub przeźroczysty RWFD919, RWFD719 WELLAND MEDICAL

Nowy produkt

9,26 zł

Więcej informacji


Worek kolostomijny jednoczęściowy Liberty Drainable otwarty beżowy lub przeźroczysty WELLAND MEDICAL

opis:

   Worek stomijny Liberty Drainable firmy WELLAND MEDICAL posiada jednoczęściowy system, który ze względu na swoją lekkość i poręczność w użytkowaniu cieszy się dużą popularnością na rynku sprzętu stomijnego. Produkt został wyprodukowany z innowacyjnych materiałów, które ułatwiają wykonywanie czynności w życiu codziennym. Materiał HyperFlex, z którego został stworzony przylepiec worka, ma właściwości kojące i ochronne skóry, zapobiega powstawaniu podrażnień oraz odparzeń. Dołączona do produktu miękka fizelina szybko wysycha oraz redukuje odgłosy "szeleszczenia" w trakcie użytkowania. Innowacyjny filtr Dual-Carb eliminuje przykre zapachy i nie dopuszcza do procesu balonowania produktu. W naszej ofercie posiadamy dwie wersje produktu: beżową lub cielistą.

Worek kolostomijny jednoczęściowy Liberty Drainable otwarty beżowy lub przeźroczysty WELLAND MEDICAL

przeznaczenie:

  • tego rodzaju wyrobu medycznego powinny używać osoby ze stomią jelita grubego (kolostomia, stomia kolostomijna)

Worek kolostomijny jednoczęściowy Liberty Drainable otwarty beżowy lub przeźroczysty WELLAND MEDICAL

zalety:

  • jednoczęściowy system worka stomijnego gwarantuje lekkie i poręczne użytkowanie

  • miękka fizelinia nie powoduje podrażnień skóry oraz skutecznie wchłania wilgoć, ułatwiając w ten sposób czynności pielęgnacji stomii

  • nowoczesny filtr Dual-Carb skutecznie usuwa przykre zapachy i hamuje balonowanie sprzętu stomijnego

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Numer katalogowy:

Worki stomijne beżowe:

  • 10 - 70 mm — REF RWFD919

Worki stomijne przeźroczyste:

  • 10 - 70 mm — REF RWFD719

PRODUCENT: WELLAND MEDICAL

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.
P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny jednoczęściowy Liberty Drainable otwarty beżowy lub przeźroczysty RWFD919, RWFD719 WELLAND MEDICAL

Worek kolostomijny jednoczęściowy Liberty Drainable otwarty beżowy lub przeźroczysty RWFD919, RWFD719 WELLAND MEDICAL

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: