Stalowy, wózek inwalidzki ECON 220 Zobacz większe

Stalowy wózek inwalidzki ECON 220 ANTAR

Nowy produkt

466,85 zł

Więcej informacji

STALOWY WÓZEK INWALIDZKI ECON 220 ANTAR OPIS:

   Lekki, stalowy wózek inwalidzki o nowoczesnym, unikalnym, anatomicznym kształcie zapewniającym użytkownikowi wyjątkowy komfort oraz lepsze rozłożenie nacisku ciała na pośladki oraz uda. Wózek dla osoby niepełnosprawnej posiada odczepiane podnóżki, co ułatwia przemieszczanie się w ciasnych pomieszczeniach. Stalowy wózek inwalidzki wyposażony jest w szybkozłącza, regulowaną wysokość mocowania kół tylnych, składane oparcie tylne, poduszkę, lane koła przednie o dużej grubości oraz pneumatyczne koła tylne.

STALOWY WÓZEK INWALIDZKI ECON 220 ANTAR PRZEZNACZENIE:

   Ze względu na lekkość i wytrzymałość i komfort, stalowy wózek inwalidzki przeznaczony jest zarówno dla osób starszych jak i młodszych. Lekki, zwrotny wózek inwalidzki przeznaczony jest główne do przemieszczania się na dłuższy dystans. Wózek dla osoby niepełnosprawnej może być używany wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

STALOWY WÓZEK INWALIDZKI ECON 220 ANTAR ZALETY:

 • Lekki stalowy wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii

 • wygoda - nowoczesny design wózka dla osoby niepełnosprawnej gwarantuje komfort i wygodę

 • anatomiczny kształt - stalowy i lekki wózek inwalidzki gwarantuje wygodę użytkowania oraz lepsze rozłożenie nacisku ciała na pośladki oraz uda

STALOWY WÓZEK INWALIDZKI ECON 220 ANTAR DANE TECHNICZNE:

 • Maksymalna masa użytkownika: 120 kg

 • Masa wózka (z zamontowaną poduszką i podnóżkami): 15 kg

 • Szerokość siedziska: 41 cm, 43 cm, 46 cm

PRODUCENT: ANTAR

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO.  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?). 
W razie pytań służymy pomocą.Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.

INFORMATOR DLA PACJENTA:
Wózek inwalidzki dofinansowanie (jak załatwić wózek inwalidzki?) w 3 prostych krokach:

 • Udaj się konsultacje u lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej.

 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Dofinansowanie - refundacja z NFZ - do wózka inwalidzkiego przysługuje na:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – Wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku - dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131- wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji.

Opinie

Oceń 
2019-06-26

Oczywiście, polecam.

Gorąco polecam stalowy wózek inwalidzki ECON 220 ANTAR szczególnie dla osób spędzających na wózku większą część dnia. Posiada stabilne regulowane oparcie, koła przednie lane o dużej grubości, koła tylne pneumatyczne oraz miękką poduszkę na siedzisko przepuszczają powietrze. Świetnie do tej pory sprawdza się u niepełnosprawnej córki mojej koleżanki. Sklep medyczny Helpik z Łańcuta szybko zrealizował zlecenie z NFZ. Serdecznie dziękujemy.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Stalowy wózek inwalidzki ECON 220 ANTAR

  Stalowy wózek inwalidzki ECON 220 ANTAR

  27 Inne produkty w tej samej kategorii: