Wózek inwalidzki aluminiowy SOMA SM-852 Zobacz większe

Wózek inwalidzki aluminiowy SOMA SM-852 ANTAR

Nowy produkt

Więcej informacji

WÓZEK INWALIDZKI ALUMINIOWY SOMA SM-852 OPIS:

   Lekki, aluminiowy wózek inwalidzki wyposażony w szybkozłącza, odchylane podłokietniki, odczepiane podnóżki, składane oparcie tylne, poduszkę, lane koła przednie o dużej grubości oraz pneumatyczne koła tylne. Opcjonalnie dostępna jest również wersja z hamulcami dla opiekuna. Wygodny, trwały, aluminiowy wózek inwalidzki SOMA SM-852 zapewni Ci wygodę i mobilność każdego dnia, jest to lekki wózek dla osób niepełnosprawnych idealny do poruszania się na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Ten aluminiowy wózek dla niepełnosprawnych jest łatwy do przenoszenia.

WÓZEK INWALIDZKI ALUMINIOWY SOMA SM-852 PRZEZNACZENIE:

 • ze względu na lekkość, wytrzymałość i komfort, wózek inwalidzki przeznaczony jest zarówno dla osób starszych jak i młodszych

 • lekki aluminiowy wózek inwalidzki przeznaczony jest główne do przemieszczania się na krótki dystans, jak i do użytku w zamkniętych pomieszczeniach

WÓZEK INWALIDZKI ALUMINIOWY SOMA SM-852 ZALETY:

 • aluminiowy wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii

 • wygoda - podłokietniki i poduszka gwarantują wygodę i komfort nawet podczas przemieszczania się na nieco dłuższym dystansie

 • lekkość - aluminiowa konstrukcja wózka dla niepełnosprawnych gwarantuje łatwość przemieszczania się i przenoszenia

WÓZEK INWALIDZKI ALUMINIOWY SOMA SM-852 DANE TECHNICZNE:

 • Maksymalna masa użytkownika: 115 kg

 • Masa lekkiego wózka aluminiowego (z zamontowaną poduszką i podnóżkami): 15 kg

 • Dostępne 4 szerokości siedziska:  41, 43, 46, 49 cm

PRODUCENT: ANTAR

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO.  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?). 
W razie pytań służymy pomocą.Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-08-09

Oczywiście, polecam.

Jakiś czas temu kupiłem aluminiowy wózek inwalidzki SOMA SM-852 ANTAR. Jestem z niego zadowolony. Wózek posiada dobrze wyprofilowane oparcie, które zapewnia osobie niepełnosprawnej maksymalną wygodę. Dodatkową jego zaletą jest składane oparcie tylne, poduszka na siedzisko, odczepiane podnóżki oraz szybkozłącza, dzięki którym można łatwo zdemontować koła. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest naprawdę godny polecenia. Serdecznie dziękuję!!!

  Oceń 
  2019-08-02

  Gorąco polecam!!!

  Jakiś czas temu kupiłem aluminiowy wózek inwalidzki SOMA SM-852 ANTAR. Nie żałuję wyboru. Wózek jest bezpieczny, wygodny i przede wszystkim lekki. Szybko się składa i rozkłada. Jest idealny do długich spacerów. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest naprawdę godny polecenia. Dziękuję!!!

   Oceń 
   2019-08-02

   polecam

   Wózek inwalidzki aluminiowy SOMA w doskonałej cenie. Jest lekki i bardzo wygodny.Kupiłem dla brata.

    Oceń 
    2019-07-30

    Gorąco polecam!!!

    Pół roku temu kupiłem mojemu bratu aluminiowy wózek inwalidzki SOMA SM-852 ANTAR. Wózek jest wygodny, lekki, mobilny i wytrzymały. Wyposażony jest w miękkie, elastyczne siedzisko wykonane z oddychającego materiału. Dodatkowa jego zaleta to duże, odporne na ścieranie gumowe koła.

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     Wózek inwalidzki aluminiowy SOMA SM-852 ANTAR

     Wózek inwalidzki aluminiowy SOMA SM-852 ANTAR

     30 Inne produkty w tej samej kategorii: