Wózek inwalidzki aluminiowy Karma Soma SM-802WB ANTAR Zobacz większe

Wózek inwalidzki aluminiowy Karma Soma SM-802WB ANTAR

Nowy produkt

Więcej informacji

 Wózek inwalidzki aluminiowy Karma Soma SM-802WB OPIS:

   Wygodny, trwały aluminiowy wózek inwalidzki Karma Soma SM-802W. Zapewni Ci wygodę i mobilność każdego dnia. Lekki, składany wózek inwalidzki idealny do poruszania się po mieście jak i w pomieszczeniach. Ten aluminiowy wózek inwalidzki jest łatwy do przenoszenia. 

Wózek inwalidzki aluminiowy Karma Soma SM-802WB PRZEZNACZENIE:

  Ze względu na lekkość i wytrzymałość i komfort, wózek inwalidzki transportowy składany przeznaczony jest zarówno dla osób starszych jak i młodszych.

  Lekki aluminiowy wózek inwalidzki przeznaczony jest główne do przemieszczania się na krótki dystans, jak i do użytku w zamkniętych pomieszczeniach.

Wózek inwalidzki aluminiowy Karma Soma SM-802WB ZALETY:  

 • aluminiowy wózek inwalidzki Karma Soma zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii

 • wygoda - podłokietniki i poduszka wózka inwalidzkiego dla osoby niepełnosprawnej gwarantują wygodę i komfort nawet podczas przemieszczania się na nieco dłuższy dystans

 • lekkość - aluminiowy wózek inwalidzki gwarantuje łatwość przemieszczania się i przenoszenia 

 Wózek inwalidzki SOMA SM-802WB SPECYFIKACJA:

   Wózek inwalidzki dla niepełnosprawnych SOMA SM-802 zaopatrzony jest w odchylane podłokietniki, szybko złącza, poduszkę, odczepiane podnóżki, pneumatyczne koła tylne i lane koła przednie o dużej grubości. Ten wyjątkowy lekki wózek inwalidzki dla osób niepełnosprawnych jest bardzo wytrzymały.

Maksymalna waga użytkownika: 115kg

Waga wózka (z poduszką i podnóżkami): 15kg

Dostępne wersje szerokości siedziska:

 • 41cm

 • 43cm

 • 46cm

 • 49cm

Numer katalogowy: SM-802WB


PRODUCENT: ANTAR 


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO.  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?). 
W razie pytań służymy pomocą.Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-08-08

Zachęcam do kupna.

Niedawno kupiłem aluminiowy wózek inwalidzki Karma Soma SM-802WB ANTAR. Jestem z niego zadowolony. Jest wygodny, praktyczny, łatwy do manewrowania. Znakomicie sprawdza się w podróży m.in w miejscach z wąskimi i ciasnymi klatkami schodowymi. Można nim bez problemu pokonać duże bariery architektoniczne np.progi zwalniające. Bardzo dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za cenne wskazówki i pomoc w wyborze właśnie tego modelu.

  Oceń 
  2019-08-05

  Oczywiście, polecam.

  Niedawno kupiłem aluminiowy wózek inwalidzki Karma Soma SM-802WB ANTAR. Nie żałuję tego wyboru. Wózek jest wygodny, lekki, łatwy do manewrowania i składania np.do samochodu. Doskonale sprawdza się w podróży np. podczas wycieczek. Można nim wjechać nawet do małych pomieszczeń. Naprawdę polecam sklep medyczny Helpik w Łańcucie!!!

   Oceń 
   2019-08-01

   Gorąco polecam!!!

   Jakiś czas temu kupiłem mojemu bratu aluminiowy wózek inwalidzki Karma Soma SM-802WB ANTAR. Wózek bardzo lekki, praktyczny i zwrotny. Idealny do spacerów po mieście. Dodatkową zaletą jest fakt, że można nim również jeździć po nierównym terenie. To był naprawdę dobry wybór. Dziękujemy!!!

    Oceń 
    2019-07-25

    Oczywiście, polecam.

    Poszukując od pewnego czasu odpowiedniego wózka inwalidzkiego dla mojego syna i przeglądając ofertę sklepu medycznego Helpik w Łańcucie w końcu zdecydowałem się na zakup modelu Karma Soma SM-802WB ANTAR. Wózek posiada dobrze wyprofilowane, wygodne oparcie oraz elastyczne siedzisko dostosowane do układu ciała osoby niepełnosprawnej. Sklep Helpik jest naprawdę godny polecenia!

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     Wózek inwalidzki aluminiowy Karma Soma SM-802WB ANTAR

     Wózek inwalidzki aluminiowy Karma Soma SM-802WB ANTAR

     30 Inne produkty w tej samej kategorii: