Pieluchomajtki Super Seni Quatro M 10 szt. TZMO

117

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 39,00 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Pieluchomajtki Super Seni Quatro M 10 szt. TZMO OPIS:

   Super Seni Quatro to pieluchomajtki dla dorosłych, przeznaczone do użytku zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Są idealne dla osób aktywnych, jak również dla tych z ograniczoną mobilnością, którzy borykają się z bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu. Dzięki swojej oddychającej strukturze zapewniają wysoki poziom suchości, gwarantując jednocześnie wygodę i komfort użytkowania.

   Pieluchomajtki Super Seni Quatro, oferowane w szerokiej gamie rozmiarów, pozwalają na idealne dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu zachowują one swoje właściwości chłonne i zapewniają komfort użytkowania. Należy pamiętać, że nieodpowiednio dobrana pielucha może prowadzić do problemów zarówno finansowych, jak i zdrowotnych.

 

Dostępne rozmiary produktu Super Seni Quatro M 10 szt.:

(Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar. Jeśli jednak obwody mieszczą się w dwóch różnych przedziałach, wybierz większy rozmiar.)

 • rozmiar S — obwód 55-80 cm

 • rozmiar M — obwód 75-110 cm

 • rozmiar L — obwód 100-150 cm

 • rozmiar XL — obwód 130-170 cm

 

   Dzięki zastosowanym technologiom, pieluchomajtki Super Seni Quatro szybko absorbują wilgoć, oddzielając ją od skóry, a następnie równomiernie rozprowadzają ją po całej powierzchni wkładu chłonnego. Ponadto wkład chłonny został zaprojektowany tak, by jego masa chłonna koncentrowała się w miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

   Pieluchomajtki Super Seni Quatro są wykonane z niezwykle miękkiej i delikatnej włókniny, zapewniając komfort nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Ich specjalnie zwężony wkład chłonny w kroku gwarantuje doskonałe dopasowanie do ciała, co podkreśla ich ergonomiczny design. Tworząc Super Seni Quatro, kładziemy nacisk na wygodę użytkownika, zdając sobie sprawę z jej znaczenia.

   Specjalna struktura warstwy zewnętrznej produktu oraz oddychająca włóknina w skrzydełkach bocznych sprawia, że pieluchomajtki przepuszczają powietrze, a jednocześnie zatrzymują ciecz. W praktyce oznacza to mniej odparzeń i podrażnień, a także obniżone ryzyko powstawania odleżyn.

 

   W pieluchomajtkach Super Seni Quatro zastosowane są przylepcorzepy, które możesz wielokrotnie odpinać i zapinać, a tym samym kontrolować zawartość pieluchomajtek. Dodatkowo każdy produkt jest zaopatrzony w indykator wilgotności, który pozwala wizualnie ocenić konieczność zmiany produktu nawet bez potrzeby jego odpinania. Elastyczność wyrobu gwarantuje ściągacz taliowy, który koryguje wszystkie niedoskonałości podczas zakładania. Osłonki boczne skutecznie zapobiegają przeciekaniu pieluchy.

 

   Za powstawanie nieprzyjemnego zapachu odpowiadają bakterie powodujące rozkład moczu i pojawienie się przykrej woni. Superabsorbent, zastosowany w pieluchomajtkach Super Seni Quatro, posiada silne właściwości chłonne — absorbuje ciecz i wiąże ją w żel, jednocześnie zmniejszając wydzielanie nieprzyjemnego zapachu.

   Każdy model pieluchomajtek Super Seni jest zaopatrzony w indykator wilgotności, który pozwala ocenić konieczność zmiany produktu bez potrzeby jego odpinania. Jeśli mimo wszystko zaistnieje konieczność odklejenia przylepców, np. celem poprawienia produktu na podopiecznym — nic nie szkodzi. Przylepce możesz zapiąć ponownie bez ryzyka rozerwania całej pieluchy.

   Korzystając z Super Seni Quatro nie musisz obawiać się lateksu ani uczulających substancji zapachowych. Technolodzy marki Seni zaprojektowali produkty w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko alergii skórnych.

   Bezpieczeństwo produktów Super Seni Quatro zostało potwierdzone w niezależnych testach dermatologicznych.

 

Przeznaczenie pieluchomajtek Super Seni Quatro M 10 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: bardzo ciężka

 • chłonność: 9/9

 

Super Seni Quatro to pieluchomajtki dla osób o różnym stopniu nietrzymania moczu lub kału

 

Kod produktu: SE-094-ME10-A04

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Pieluchomajtki Super Seni Quatro M 10 szt. TZMO

Pieluchomajtki Super Seni Quatro M 10 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: