Pieluchomajtki Super Seni Quatro L 10 szt. TZMO

118

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 45,00 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Pieluchomajtki Super Seni Quatro L 10 szt. TZMO OPIS:

   Super Seni Quatro to pieluchomajtki dla dorosłych przeznaczone do stosowania zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Są idealne dla osób o różnym stopniu aktywności, w tym dla tych, które mają ograniczoną mobilność, zapewniając niezawodną ochronę w przypadku bardzo ciężkiego nietrzymania moczu. Umożliwiają zachowanie wysokiego poziomu suchości, co przekłada się na wygodę i duży komfort użytkowania. Ich oddychająca struktura gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza, zapewniając uczucie świeżości.

   Rozległy wachlarz dostępnych rozmiarów pieluchomajtek Super Seni Quatro pozwala na wyselekcjonowanie produktu pasującego idealnie do potrzeb użytkownika, co jest kluczowe dla utrzymania jego chłonności i zapewnienia maksymalnego komfortu. Należy mieć na uwadze, że niewłaściwie dobrany rozmiar nie tylko może prowadzić do zbędnych wydatków, ale również negatywnie wpływać na zdrowie.

 

Dostępne rozmiary produktu Super Seni Quatro L 10 szt.:

(Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar. Jeśli jednak obwody mieszczą się w dwóch różnych przedziałach, wybierz większy rozmiar.)

 • rozmiar S — obwód 55-80 cm

 • rozmiar M — obwód 75-110 cm

 • rozmiar L — obwód 100-150 cm

 • rozmiar XL — obwód 130-170 cm

 

   Wykorzystane innowacje w produktach Super Seni Quatro pozwalają na szybkie usuwanie wilgoci od powierzchni skóry i jej równomierne absorbowanie przez cały obszar wewnętrznego wkładu chłonnego. Ponadto, wkład chłonny jest zaprojektowany w taki sposób, aby jego zdolności absorpcyjne były skupione w tych miejscach, gdzie jest to najbardziej wymagane.

   Pieluchomajtki Super Seni Quatro wykonane są z wyjątkowo miękkiej i delikatnej włókniny, która daje poczucie komfortu nawet podczas długotrwałego noszenia wyrobu. Dodatkowo zwężony w kroku wkład chłonny sprawia, że doskonale dopasowują się do ciała. Wiemy, że to ważne — Super Seni Quatro stworzone są z myślą o wygodzie użytkownika!

   Specjalna struktura warstwy zewnętrznej produktu oraz oddychająca włóknina w skrzydełkach bocznych sprawia, że pieluchomajtki przepuszczają powietrze, a jednocześnie zatrzymują ciecz. W praktyce oznacza to mniej odparzeń i podrażnień, a także obniżone ryzyko powstawania odleżyn.

 

   W pieluchomajtkach Super Seni Quatro zastosowane są przylepcorzepy, które możesz wielokrotnie odpinać i zapinać, a tym samym kontrolować zawartość pieluchomajtek. Dodatkowo każdy produkt jest zaopatrzony w indykator wilgotności, który pozwala wizualnie ocenić konieczność zmiany produktu nawet bez potrzeby jego odpinania. Elastyczność wyrobu gwarantuje ściągacz taliowy, który koryguje wszystkie niedoskonałości podczas zakładania. Osłonki boczne skutecznie zapobiegają przeciekaniu pieluchy.

 

   Za powstawanie nieprzyjemnego zapachu odpowiadają bakterie powodujące rozkład moczu i pojawienie się przykrej woni. Superabsorbent, zastosowany w pieluchomajtkach Super Seni Quatro, posiada silne właściwości chłonne — absorbuje ciecz i wiąże ją w żel, jednocześnie zmniejszając wydzielanie nieprzyjemnego zapachu.

   Wszystkie modele pieluchomajtek Super Seni są wyposażone w indykator wilgotności, który umożliwia łatwą i szybką ocenę, kiedy należy wymienić produkt, bez konieczności rozpinania go. W przypadkach, gdy zachodzi potrzeba odklejenia przylepców – na przykład w celu dostosowania dopasowania produktu do podopiecznego – nie ma powodu do obaw. Przylepce w pieluchomajtkach Super Seni mogą być ponownie zapięte, bez ryzyka uszkodzenia całej pieluchy, co zapewnia elastyczność użytkowania i zwiększa praktyczność produktu.

   Używając pieluchomajtek Super Seni Plus, możesz być spokojny o obecność lateksu czy substancji zapachowych mogących wywołać alergie. Technolodzy marki Seni skonstruowali te produkty z myślą o zminimalizowaniu ryzyka reakcji alergicznych skórnych. Dzięki temu, Super Seni Plus są bezpieczne dla osób z wrażliwą skórą, zapewniając ochronę bez kompromisu w zakresie komfortu i funkcjonalności. 

   Bezpieczeństwo produktów Super Seni Plus zostało potwierdzone w niezależnych testach dermatologicznych.

 

Przeznaczenie pieluchomajtek Super Seni Quatro L 10 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: bardzo ciężka

 • chłonność: 9/9

 

Super Seni Quatro to pieluchomajtki dla osób o różnym stopniu nietrzymania moczu lub kału

 

Kod produktu: SE-094-LA10-A04

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Pieluchomajtki Super Seni Quatro L 10 szt. TZMO

Pieluchomajtki Super Seni Quatro L 10 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: